Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Bardejovské Kúpele

V meste Bardejovské Kúpele (Slovensko) máme celkom 9 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Bardejovské Kúpele

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Bardejovské Kúpele

Penthouse apartmán Minerál B-4

9,7

Penthouse apartmán Minerál B-4

Ubytovanie (Apartmán) Penthouse apartmán Minerál B-4. Ubytovacie zariadenie Penthouse apartmán Minerál B-4 s výhľadom na mesto ponúka ubytovanie s terasou a rýchlovarnou kanvicou a nachádza sa asi 500 metrov... Ubytovanie Penthouse apartmán Minerál B-4 sa nachádza v meste Bardejovské Kúpele (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartman Afrodita

9,6

Apartman Afrodita

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Afrodita. Apartmán Afrodita sa nachádza v Bardejovských Kúpeľoch. Navštíviť môžu vlastnú reštauráciu a využívať bezplatné Wi-Fi. Apartmán sa nachádza na prízemí. Ubytovanie Apartman Afrodita sa nachádza v meste Bardejovské Kúpele (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartman Afrodita má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartman Afrodita momentálne evidujeme 31 recenzií.

Apart-club Zora

9,5

Apart-club Zora

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Apart-club Zora. Ubytovacie zariadenie Apart-club Zora sa nachádza v Bardejovských kúpeľoch. Ubytovanie Apart-club Zora sa nachádza v meste Bardejovské Kúpele (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apart-club Zora má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmánnový hotel Apart-club Zora momentálne evidujeme 112 recenzií.

Penzion Zornicka

9

Penzion Zornicka

Ubytovanie (Hotel) Penzion Zornicka. Penzión Zornička sa nachádza v pokojnej lokalite v známej kúpeľnej časti mesta Bardejov Bardejovské Kúpele. Ubytovanie Penzion Zornicka sa nachádza v meste Bardejovské Kúpele (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzion Zornicka má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Penzion Zornicka momentálne evidujeme 156 recenzií.

Villa Zora

8,7

Villa Zora

Ubytovanie (Penzión) Villa Zora. Budova vily Zora je národnou kultúrnou pamiatkou a nachádza sa v tichej zalesnenej oblasti vo vzdialenosti 7 km od kúpeľného mesta Bardejov, zapísaného v... Ubytovanie Villa Zora sa nachádza v meste Bardejovské Kúpele (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Villa Zora má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Villa Zora momentálne evidujeme 110 recenzií.

Hotel Alexander

8,5

Hotel Alexander

Ubytovanie (Hotel) Hotel Alexander. Hotel Alexander bol zrekonštruovaný v roku 2016 a nachádza sa v centre Bardejovských kúpeľov. Ubytovanie Hotel Alexander sa nachádza v meste Bardejovské Kúpele (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Hotel Alexander má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Hotel Alexander momentálne evidujeme 28 recenzií.

Penzión Zunama

Penzión Zunama

Ubytovanie (Penzión) Penzión Zunama. Featuring free WiFi and a garden, Penzión Zunama offers rooms in Bardejovské Kúpele, less than 1 km from Bardejovske Spa. Ubytovanie Penzión Zunama sa nachádza v meste Bardejovské Kúpele (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmány v Bardejovských Kúpeľoch

Apartmány v Bardejovských Kúpeľoch

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány v Bardejovských Kúpeľoch. Apartmány v Bardejovských Kúpeľoch sa nachádzajú v Bardejovských Kúpeľoch v Prešovskom kraji a ponúkajú balkón. Ubytovanie Apartmány v Bardejovských Kúpeľoch sa nachádza v meste Bardejovské Kúpele (Slovensko - Prešovský kraj).

Rezidencia AMÉLIA - Apartmán Afrodita 2

Rezidencia AMÉLIA - Apartmán Afrodita 2

Ubytovanie (Apartmán) Rezidencia AMÉLIA - Apartmán Afrodita 2. Rezidencia AMÉLIA - Apartmán Afrodita 2 is a property located in Bardejovské Kúpele near Bardejovske Spa. This apartment also features free WiFi. Ubytovanie Rezidencia AMÉLIA - Apartmán Afrodita 2 sa nachádza v meste Bardejovské Kúpele (Slovensko - Prešovský kraj).

Penzión Zunama

Penzión Zunama

Ubytovanie (Penzión) Penzión Zunama. Penzión Zunama is situated in Bardejovské Kúpele, less than 1 km from Bardejovske Spa. Each room is equipped with a balcony. Ubytovanie Penzión Zunama sa nachádza v meste Bardejovské Kúpele (Slovensko - Prešovský kraj).

Penthouse rezidencia Minerál

Penthouse rezidencia Minerál

Ubytovanie (Apartmán) Penthouse rezidencia Minerál. Ubytovacie zariadenie Penthouse rezidencia Minerál s terasou sa nachádza v Bardejovských Kúpeľoch a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do... Ubytovanie Penthouse rezidencia Minerál sa nachádza v meste Bardejovské Kúpele (Slovensko - Prešovský kraj).

Penzión Zunama

Penzión Zunama

Ubytovanie (Penzión) Penzión Zunama. Penzión Zunama sa nachádza v Bardejovských Kúpeľoch, necelý kilometer od Bardejovských kúpeľov a ponúka záhradu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Penzión Zunama sa nachádza v meste Bardejovské Kúpele (Slovensko - Prešovský kraj).

Ubytovanie v meste Bardejovské Kúpele

Mesto Bardejovské Kúpele sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 9 hotelov a ubytovanie v meste Bardejovské Kúpele.