Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Bašelovići

V meste Bašelovići (Chorvátsko) máme celkom 46 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Bašelovići

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Bašelovići

Apartments Jurkovic

10

Apartments Jurkovic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jurkovic. Apartmány Jurkovic sa nachádzajú v obci Bašelovići. Majú priestor na posedenie, kuchyňu a ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartments Jurkovic sa nachádza v meste Bašelovići (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartmani Bare i Danica

9,3

Apartmani Bare i Danica

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Bare i Danica. Ubytovanie Apartmani Bare i Danica sa nachádza v meste Grebaštica, 27 km od mesta Vodice. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Bare i Danica sa nachádza v meste Bašelovići (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments for families with children Grebastica, Sibenik - 477

Apartments for families with children Grebastica, Sibenik - 477

Ubytovanie (Apartmány) Apartments for families with children Grebastica, Sibenik - 477. Located 41 km from Split, Apartment Grebastica 477c offers accommodation in Bašelovići. The air-conditioned unit is 27 km from Trogir. Ubytovanie Apartments for families with children Grebastica, Sibenik - 477 sa nachádza v meste Bašelovići (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Grebastica 4882e

Apartment Grebastica 4882e

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Grebastica 4882e. Offering free WiFi and free private parking, Apartment Grebastica 4882e is situated in Bašelovići, within just 250 metres of Galesnica Beach. Ubytovanie Apartment Grebastica 4882e sa nachádza v meste Bašelovići (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Grebastica 4207b

Apartment Grebastica 4207b

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Grebastica 4207b. Situated in Bašelovići and only 100 metres from Galesnica Beach, Apartment Grebastica 4207b features accommodation with sea views, free WiFi and free... Ubytovanie Apartment Grebastica 4207b sa nachádza v meste Bašelovići (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments with a parking space Grebastica, Sibenik - 4882

Apartments with a parking space Grebastica, Sibenik - 4882

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Grebastica, Sibenik - 4882. Apartments with a parking space Grebastica, Sibenik - 4882 has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Bašelovići, 250 metres from... Ubytovanie Apartments with a parking space Grebastica, Sibenik - 4882 sa nachádza v meste Bašelovići (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments by the sea Grebastica, Sibenik - 11463

Apartments by the sea Grebastica, Sibenik - 11463

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Grebastica, Sibenik - 11463. Offering free WiFi and free private parking, Apartments by the sea Grebastica, Sibenik - 11463 is located in Bašelovići, within just 100 metres of... Ubytovanie Apartments by the sea Grebastica, Sibenik - 11463 sa nachádza v meste Bašelovići (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Ubytovanie v meste Bašelovići

Mesto Bašelovići sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 46 hotelov a ubytovanie v meste Bašelovići.