Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Batizovce

V meste Batizovce (Slovensko) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Batizovce

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Batizovce

TaTanKa apartments

9,6

TaTanKa apartments

Ubytovanie (Apartmány) TaTanKa apartments. Apartmány TaTanka sa nachádzajú v obci Batizovce, len 10 km od Národného parku Vysoké Tatry. Ubytovanie TaTanKa apartments sa nachádza v meste Batizovce (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie TaTanKa apartments má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány TaTanKa apartments momentálne evidujeme 77 recenzií.

Ubytovanie Bičár

9,6

Ubytovanie Bičár

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie Bičár. Ubytovanie Bičár sa nachádza v obci Batizovce. Ubytovanie poskytuje predajňu skipasov, ako aj záhradu a spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Ubytovanie Bičár sa nachádza v meste Batizovce (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovanie Bičár má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Ubytovanie Bičár momentálne evidujeme 40 recenzií.

Villa Jochmann

9,4

Villa Jochmann

Ubytovanie (Vidiecky dom) Villa Jochmann. Vila Jochmann sa nachádza v obci Batizovce a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, ako aj záhradu a terasu. Ubytovanie Villa Jochmann sa nachádza v meste Batizovce (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Villa Jochmann má celkové hodnotenie 9,4. Pre Vidiecky dom Villa Jochmann momentálne evidujeme 92 recenzií.

Moment - bistro & ubytovanie

9

Moment - bistro & ubytovanie

Ubytovanie (Penzión) Moment - bistro & ubytovanie. Moment - bistro & ubytovanie sa nachádza v Batizovciach. Ponúka ubytovanie so záhradou a terasou. Ubytovanie Moment - bistro & ubytovanie sa nachádza v meste Batizovce (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Moment - bistro & ubytovanie má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Moment - bistro & ubytovanie momentálne evidujeme 6 recenzií.

Hotel Guľa

7,8

Hotel Guľa

Ubytovanie (Hotel) Hotel Guľa. Hotel Guľa sa nachádza v obci Batizovce a ponúka vám reštauráciu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Hotel Guľa sa nachádza v meste Batizovce (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Guľa má celkové hodnotenie 7,8. Pre Hotel Hotel Guľa momentálne evidujeme 116 recenzií.

Chalupa Vysoke Tatry

Chalupa Vysoke Tatry

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Vysoke Tatry. Chalupa Vysoke Tatry is situated in Batizovce and offers a shared lounge and a garden. The accommodation is 10 km from Vysoké Tatry. Ubytovanie Chalupa Vysoke Tatry sa nachádza v meste Batizovce (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Jan

Jan

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Jan. Ubytovacie zariadenie Jan sa nachádza v Batizovciach a ponúka vybavenie na vodné športy a terasu. Poprad je vzdialený 10 km. Ubytovanie Jan sa nachádza v meste Batizovce (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Privat Tatran Batizovce

Privat Tatran Batizovce

Ubytovanie (Privát) Privat Tatran Batizovce. Ubytovacie zariadenie Privat Tatran Batizovce obkolesené Tatranským národným parkom vám ponúka výhľad na hory, úschovňu lyží a ubytovacie jednotky s... Ubytovanie Privat Tatran Batizovce sa nachádza v meste Batizovce (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Privát Privat Tatran Batizovce nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Batizovce

Mesto Batizovce sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Batizovce.