Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Békés

V meste Békés (Maďarsko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Békés

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Békés

Dübögő Szálloda Étterem

8,6

Dübögő Szálloda Étterem

Ubytovanie (Hotel) Dübögő Szálloda Étterem. Located in Békés, Dübögő Szálloda Étterem features a restaurant, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Dübögő Szálloda Étterem sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes).

Silver Horse Ranch

7,5

Silver Horse Ranch

Ubytovanie (Bed and breakfast) Silver Horse Ranch. Located in Békés, 49 km from Orosháza, Silver Horse Ranch provides a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Silver Horse Ranch sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes).

DIZO Szálláshely

DIZO Szálláshely

Ubytovanie (Apartmány) DIZO Szálláshely. Located in Békés, 49 km from Orosháza, DIZO Szálláshely provides a garden and free WiFi. A barbecue can be found at the apartment, along with a terrace. Ubytovanie DIZO Szálláshely sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes).

Békés Diós Tanya

Békés Diós Tanya

Ubytovanie (Apartmány) Békés Diós Tanya. Békés Diós Tanya is set in Békés. Complimentary WiFi is offered. The units have a fully equipped kitchenette with dining area, a microwave and a toaster. Ubytovanie Békés Diós Tanya sa nachádza v meste Békés (Maďarsko - Bekes).

Ubytovanie v meste Békés

Mesto Békés sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Békés.