Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Békešská Čaba

V meste Békešská Čaba (Maďarsko) máme celkom 29 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Békešská Čaba

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Békešská Čaba

Luxus Wellness Apartman

9,9

Luxus Wellness Apartman

Ubytovanie (Vila) Luxus Wellness Apartman. Vila Luxus Wellness Apartman sa nachádza v meste Békešská Čaba. Je zariadená v rustikálnom štýle a ponúka vonkajší bazén, vírivku a saunu. Ubytovanie Luxus Wellness Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Csaba

9,6

Apartman Csaba

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Csaba. Set in Békéscsaba, Apartman Csaba offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. With city views, this accommodation provides a balcony. Ubytovanie Apartman Csaba sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ildikó Apartman Békéscsaba

9,5

Ildikó Apartman Békéscsaba

Ubytovanie (Apartmány) Ildikó Apartman Békéscsaba. Ildikó Apartman Békéscsaba is a self-catering accommodation located in Békéscsaba. Free Wi-Fi access is available. Ubytovanie Ildikó Apartman Békéscsaba sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fészek Apartman

9,5

Fészek Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Fészek Apartman. Fészek Apartman is set in Békéscsaba and offers air-conditioned accommodation with free WiFi, as well as access to a children's playground. Ubytovanie Fészek Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Arcanum Hotel

9,5

Arcanum Hotel

Ubytovanie (Hotel) Arcanum Hotel. Hotel Arcanum je oblopený udržiavanou záhradou a nachádza sa v meste Békéscsaba. Ubytovanie Arcanum Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Eszter Apartman

9,5

Eszter Apartman

Ubytovanie (Penzión) Eszter Apartman. Eszter Apartman is set in Békéscsaba, 15 km from Gyula. Free WiFi is offered throughout the property and free private parking is available on site. Ubytovanie Eszter Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alíz Vendégház

9,4

Alíz Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Alíz Vendégház. Located on the side street in the centre of Békéscsaba, Alíz Vendégház offers air-conditioned apartments with free Wi-Fi and cable TV. Ubytovanie Alíz Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vidéki sanzon

9,3

Vidéki sanzon

Ubytovanie (Privát) Vidéki sanzon. Located in Békéscsaba, Vidéki sanzon provides free WiFi, and guests can enjoy free bikes, a shared lounge and a terrace. The accommodation features a... Ubytovanie Vidéki sanzon sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 19 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ildikó-lak Békéscsaba

9,3

Ildikó-lak Békéscsaba

Ubytovanie (Apartmán) Ildikó-lak Békéscsaba. Ildikó-lak Békéscsaba is located in Békéscsaba. Complimentary WiFi is provided throughout the property. Ubytovanie Ildikó-lak Békéscsaba sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Levendula

9,3

Levendula

Ubytovanie (Apartmán) Levendula. Levendula is situated in Békéscsaba. Free WiFi is available. Gyula is 17 km from the apartment, while Orosháza is 38 km from the property. Ubytovanie Levendula sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Csodaszép

9,3

Csodaszép

Ubytovanie (Apartmán) Csodaszép. Csodaszép is situated in Békéscsaba. This apartment features accommodation with free WiFi. Ubytovanie Csodaszép sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Munkácsy Hotel

9,1

Munkácsy Hotel

Ubytovanie (Hotel) Munkácsy Hotel. Hotel Munkácsy sa nachádza v pokojnej štvrti mesta Békešská Čaba, 10 minút chôdze od centra mesta. Ubytovanie Munkácsy Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Brill Hotel Békéscsaba

9,1

Brill Hotel Békéscsaba

Ubytovanie (Hotel) Brill Hotel Békéscsaba. Brill Hotel Békéscsaba sa nachádza v centre Békéscsaby, iba 90 metrov od bistra Brill a má reštauráciu. Ubytovanie Brill Hotel Békéscsaba sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fehérló Vendégház

9

Fehérló Vendégház

Ubytovanie (Farma) Fehérló Vendégház. Offering garden views, Fehérló Vendégház in Békéscsaba features accommodation, barbecue facilities and a garden. Ubytovanie Fehérló Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hacienda Apartman

8,8

Hacienda Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Hacienda Apartman. Located in Békéscsaba, Hacienda Apartman provides accommodation with free WiFi and a garden with an outdoor swimming pool and pool views. Ubytovanie Hacienda Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szlovák Panzió

8,7

Szlovák Panzió

Ubytovanie (Penzión) Szlovák Panzió. Békéscsaba’s Szlovák Panzió is located in the Szlovák Kultúra Háza, the house of Slovak culture. Ubytovanie Szlovák Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fatornyos Tanyasi Vendégház

8,5

Fatornyos Tanyasi Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Fatornyos Tanyasi Vendégház. Peacefully located in a former farm house, 6 km from the centre of Békéscsaba, Fatornyos Tanyasi Vendégház provides rooms with private bathroom and a large... Ubytovanie Fatornyos Tanyasi Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fenyves Wellness Hotel Békéscsaba

8,5

Fenyves Wellness Hotel Békéscsaba

Ubytovanie (Hotel) Fenyves Wellness Hotel Békéscsaba. Fenyves Wellness Hotel Békéscsaba is surrounded by woodland on the edge of Békéscsaba and includes an indoor Kneipp pool with a spa bath and saunas, all... Ubytovanie Fenyves Wellness Hotel Békéscsaba sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panoráma Hotel

8,3

Panoráma Hotel

Ubytovanie (Hotel) Panoráma Hotel. Hotel Panoráma sa nachádza na pokojnom mieste na okraji mesta Békéscsaba. Ponúka izby s minibarom a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Panoráma Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fiume Hotel

8,3

Fiume Hotel

Ubytovanie (Hotel) Fiume Hotel. Hotel Fiume sa nachádza 800 metrov od termálnych kúpeľov v centre mesta Békéscsaba a ponúka vám klimatizované izby s TV a reštauráciu na mieste. Ubytovanie Fiume Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Békéscsaba csendes tanya

Békéscsaba csendes tanya

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Békéscsaba csendes tanya. Boasting a hot tub, Békéscsaba csendes tanya is situated in Békéscsaba. This property offers access to a terrace. Ubytovanie Békéscsaba csendes tanya sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 237 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

FŰZFA Apartman

FŰZFA Apartman

Ubytovanie (Apartmánový hotel) FŰZFA Apartman. Set in Békéscsaba, FŰZFA Apartman offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie FŰZFA Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Katica Vendégház

Katica Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Katica Vendégház. Set in Békéscsaba, Katica Vendégház offers a garden. All rooms boast a flat-screen TV with cable channels and a private bathroom. Ubytovanie Katica Vendégház sa nachádza v meste Békešská Čaba (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Katalin Apartman

Katalin Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Katalin Apartman. Situated in Békéscsaba, Katalin Apartman features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Katalin Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pipacs

Pipacs

Ubytovanie (Apartmán) Pipacs. Pipacs is situated in Békéscsaba. Free WiFi is offered. The apartment also has 1 bathroom. Gyula is 15 km from the apartment, while Orosháza is 35 km away. Ubytovanie Pipacs sa nachádza v meste Békešská Čaba (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Martina apartman Békéscsaba

Martina apartman Békéscsaba

Ubytovanie (Apartmán) Martina apartman Békéscsaba. Martina apartman Békéscsaba is located in Békéscsaba. The property features garden views. Ubytovanie Martina apartman Békéscsaba sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Birsalma Apartmanház

Birsalma Apartmanház

Ubytovanie (Apartmán) Birsalma Apartmanház. Situated in Békéscsaba, Birsalma Apartmanház offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytovanie Birsalma Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Center Apartman

Center Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Center Apartman. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, David Apartman is set in Békéscsaba. The property has garden views. Ubytovanie Center Apartman sa nachádza v meste Békešská Čaba (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mátrix apartman

Mátrix apartman

Ubytovanie (Apartmán) Mátrix apartman. Mátrix apartman is located in Békéscsaba. Guests may enjoy free WiFi. Gyula is 15 km from the apartment, while Orosháza is 34 km from the property. Ubytovanie Mátrix apartman sa nachádza v meste Békešská Čaba (Maďarsko - Bekes).

Resident Wellness Vendégház Békéscsaba

Resident Wellness Vendégház Békéscsaba

Ubytovanie (Apartmán) Resident Wellness Vendégház Békéscsaba. Located in Békéscsaba, Resident Wellness Vendégház Békéscsaba provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Resident Wellness Vendégház Békéscsaba sa nachádza v meste Békešská Čaba (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Békešská Čaba

Mesto Békešská Čaba sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 29 hotelov a ubytovanie v meste Békešská Čaba.