Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Belá

V meste Belá (Slovensko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Belá

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Belá

Chata Dreváčik

10

Chata Dreváčik

Ubytovanie Chata Dreváčik. Chata Dreváčik, a property with barbecue facilities and a shared lounge, is located in Belá, 43 km from Orava Castle, 19 km from Budatin Castle, as well as... Ubytovanie Chata Dreváčik sa nachádza v meste Belá (Slovensko - Žilinský kraj).

PENZIÓN V STAROM MLYNE

9,2

PENZIÓN V STAROM MLYNE

Ubytovanie (Penzión) PENZIÓN V STAROM MLYNE. PENZIÓN V STAROM MLYNE ponúka ubytovanie vhodné aj pre hostí s domácimi zvieratami v obci Belá, 46 km od mesta Wisła. Ubytovanie PENZIÓN V STAROM MLYNE sa nachádza v meste Belá (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie PENZIÓN V STAROM MLYNE má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión PENZIÓN V STAROM MLYNE momentálne evidujeme 154 recenzií.

Village Resort Hanuliak

9,2

Village Resort Hanuliak

Ubytovanie (Hotel) Village Resort Hanuliak. Resort Village Hanuliak sa nachádza v obci Belá v Národnom parku Malá Fatra, v blízkosti turistického informačného centra Terchová. Ubytovanie Village Resort Hanuliak sa nachádza v meste Belá (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Village Resort Hanuliak má celkové hodnotenie 9,2. Pre Hotel Village Resort Hanuliak momentálne evidujeme 279 recenzií.

Village Resort Hanuliak Apartmany

9,1

Village Resort Hanuliak Apartmany

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Village Resort Hanuliak Apartmany. Rezort Village Hanuliak Apartmany sa nachádza v obci Belá. Ubytovanie Village Resort Hanuliak Apartmany sa nachádza v meste Belá (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Village Resort Hanuliak Apartmany má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmánnový hotel Village Resort Hanuliak Apartmany momentálne evidujeme 72 recenzií.

Country Saloon Belá

8,7

Country Saloon Belá

Ubytovanie (Hostinec) Country Saloon Belá. Hotel Country Saloon Belá obkolesený Malou Fatrou ponúka elegantne zariadené izby, reštauráciu s otvoreným kozubom a herňu s bowlingovou dráhou. Ubytovanie Country Saloon Belá sa nachádza v meste Belá (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Country Saloon Belá má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hostinec Country Saloon Belá momentálne evidujeme 394 recenzií.

Lovely & Luxury Apartment

8,7

Lovely & Luxury Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Lovely & Luxury Apartment. Apartmán Lovely & Luxury Apartment sa nachádza v obci Belá. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Lovely & Luxury Apartment sa nachádza v meste Belá (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Lovely & Luxury Apartment má celkové hodnotenie 8,7. Pre Apartmán Lovely & Luxury Apartment momentálne evidujeme 21 recenzií.

Camping Belá

8,4

Camping Belá

Ubytovanie (Kemping) Camping Belá. Featuring a bar, Camping Belá features accommodation in Belá. Wisła is 45 km from the camping, while Žilina is 19 km from the property. Ubytovanie Camping Belá sa nachádza v meste Belá (Slovensko - Žilinský kraj).

Chalupa U Toma

7

Chalupa U Toma

Ubytovanie Chalupa U Toma. Featuring a spa bath, Chalupa U Toma is set in Belá. Ubytovanie Chalupa U Toma sa nachádza v meste Belá (Slovensko - Žilinský kraj).

Bela apartment

Bela apartment

Ubytovanie (Apartmán) Bela apartment. Ubytovanie Bela apartment so záhradou sa nachádza v obci Belá v Žilinskom kraji. Ponúka terasu s výhľadom do záhrady. Ubytovanie Bela apartment sa nachádza v meste Belá (Slovensko - Žilinský kraj).

Ubytovanie v meste Belá

Mesto Belá sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Belá.