Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Belá

V meste Belá (Slovensko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Belá

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Belá

Chata Belá

9,9

Chata Belá

Ubytovanie (Horská chata) Chata Belá. Chata Belá sa nachádza v obci Belá. Ponúka bezplatnú požičovňu bicyklov, záhradu, spoločenskú miestnosť, bezplatné Wi-Fi, výhľad do záhrady a terasu. Ubytovanie Chata Belá sa nachádza v meste Belá (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chata Belá má celkové hodnotenie 9,9. Pre Horská chata Chata Belá momentálne evidujeme 12 recenzií.

Chalupa na Hrbku

9,5

Chalupa na Hrbku

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Chalupa na Hrbku. Chalupa na Hrbku sa nachádza uprostred Národného parku Malá Fatra v obci Belá. Ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, záhradu s grilom a terasu. Ubytovanie Chalupa na Hrbku sa nachádza v meste Belá (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chalupa na Hrbku má celkové hodnotenie 9,5. Pre Dovolenkové domy Chalupa na Hrbku momentálne evidujeme 18 recenzií.

PENZIÓN V STAROM MLYNE

9,2

PENZIÓN V STAROM MLYNE

Ubytovanie (Penzión) PENZIÓN V STAROM MLYNE. PENZIÓN V STAROM MLYNE ponúka ubytovanie vhodné aj pre hostí s domácimi zvieratami v obci Belá, 46 km od mesta Wisła. Ubytovanie PENZIÓN V STAROM MLYNE sa nachádza v meste Belá (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie PENZIÓN V STAROM MLYNE má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión PENZIÓN V STAROM MLYNE momentálne evidujeme 154 recenzií.

Village Resort Hanuliak

9,2

Village Resort Hanuliak

Ubytovanie (Hotel) Village Resort Hanuliak. Resort Village Hanuliak sa nachádza v obci Belá v Národnom parku Malá Fatra, v blízkosti turistického informačného centra Terchová. Ubytovanie Village Resort Hanuliak sa nachádza v meste Belá (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Village Resort Hanuliak má celkové hodnotenie 9,2. Pre Hotel Village Resort Hanuliak momentálne evidujeme 279 recenzií.

Village Resort Hanuliak Apartmany

9,1

Village Resort Hanuliak Apartmany

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Village Resort Hanuliak Apartmany. Rezort Village Hanuliak Apartmany sa nachádza v obci Belá. Ubytovanie Village Resort Hanuliak Apartmany sa nachádza v meste Belá (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Village Resort Hanuliak Apartmany má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmánnový hotel Village Resort Hanuliak Apartmany momentálne evidujeme 72 recenzií.

Country Saloon Belá

8,7

Country Saloon Belá

Ubytovanie (Hostinec) Country Saloon Belá. Hotel Country Saloon Belá obkolesený Malou Fatrou ponúka elegantne zariadené izby, reštauráciu s otvoreným kozubom a herňu s bowlingovou dráhou. Ubytovanie Country Saloon Belá sa nachádza v meste Belá (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Country Saloon Belá má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hostinec Country Saloon Belá momentálne evidujeme 394 recenzií.

Lovely & Luxury Apartment

8,7

Lovely & Luxury Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Lovely & Luxury Apartment. Apartmán Lovely & Luxury Apartment sa nachádza v obci Belá. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Lovely & Luxury Apartment sa nachádza v meste Belá (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Lovely & Luxury Apartment má celkové hodnotenie 8,7. Pre Apartmán Lovely & Luxury Apartment momentálne evidujeme 21 recenzií.

Camping Belá

Camping Belá

Ubytovanie (Kemping) Camping Belá. Ubytovanie Camping Belá sa nachádza v obci Belá a ponúka bezplatné Wi-Fi a ubytovacie jednotky s kuchyňou, balkónom a priestorom na posedenie. Ubytovanie Camping Belá sa nachádza v meste Belá (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Kemping Camping Belá nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Bela apartment

Bela apartment

Ubytovanie (Apartmán) Bela apartment. Ubytovanie Bela apartment so záhradou sa nachádza v obci Belá v Žilinskom kraji. Ponúka terasu s výhľadom do záhrady. Ubytovanie Bela apartment sa nachádza v meste Belá (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Belá

Mesto Belá sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Belá.