Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Benažići

V meste Benažići (Chorvátsko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Benažići

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Benažići

Awesome apartment in Pican Jurani with WiFi, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms

Awesome apartment in Pican Jurani with WiFi, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Awesome apartment in Pican Jurani with WiFi, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms. Set in Benažići in the Istria region, Awesome apartment in Pican Jurani with WiFi, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms features a terrace. Ubytovanie Awesome apartment in Pican Jurani with WiFi, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms sa nachádza v meste Benažići (Chorvátsko - Istria).

Stylish Villa Pedena with a pool and a gym

Stylish Villa Pedena with a pool and a gym

Ubytovanie (Penzión) Stylish Villa Pedena with a pool and a gym. Located in Benažići, Stylish Villa Pedena with a pool and a gym provides accommodation with private balconies. Ubytovanie Stylish Villa Pedena with a pool and a gym sa nachádza v meste Benažići (Chorvátsko - Istria).

Apartment Tončić

Apartment Tončić

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tončić. Situated in Benažići in the Istria region, Apartment Tončić features a terrace. Ubytovanie Apartment Tončić sa nachádza v meste Benažići (Chorvátsko - Istria).

Wine house EL-VINA

Wine house EL-VINA

Ubytovanie (Apartmán) Wine house EL-VINA. Apartment EL-VINA is located in Benažići and offers a terrace. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. Ubytovanie Wine house EL-VINA sa nachádza v meste Benažići (Chorvátsko - Istria).

Casa Montovani

Casa Montovani

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Casa Montovani. Set in Benažići in the Istria region, Casa Montovani features a terrace. Ubytovanie Casa Montovani sa nachádza v meste Benažići (Chorvátsko - Istria).

Holiday Home Olimfos

Holiday Home Olimfos

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Olimfos. Set in Benažići, Holiday Home Olimfos offers accommodation with a private pool. Ubytovanie Holiday Home Olimfos sa nachádza v meste Benažići (Chorvátsko - Istria).

Apartman SIRENA

Apartman SIRENA

Ubytovanie (Apartmán) Apartman SIRENA. Apartman SIRENA is situated in Benažići and offers a garden and a terrace. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. Ubytovanie Apartman SIRENA sa nachádza v meste Benažići (Chorvátsko - Istria).

Ubytovanie v meste Benažići

Mesto Benažići sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Benažići.