Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Berettyóújfalu

V meste Berettyóújfalu (Maďarsko) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Berettyóújfalu

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Berettyóújfalu

Jurta Üdülőházak

9,4

Jurta Üdülőházak

Ubytovanie (Dovolenkový park) Jurta Üdülőházak. Located in Berettyóújfalu, 37 km from Oradea, Jurta Üdülőházak provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Jurta Üdülőházak sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Angela Hotel

9,4

Angela Hotel

Ubytovanie (Penzión) Angela Hotel. Hotel Angela sa nachádza v obci Berettóújfalu, 1 km od termálneho parku Bihar. Ubytovanie Angela Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Berettyo Central Apartment

9,3

Berettyo Central Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Berettyo Central Apartment. Located in Berettyóújfalu in the Hajdu-Bihar region, Berettyo Central Apartment features a balcony. Ubytovanie Berettyo Central Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Silver Park Vendégház

9,1

Silver Park Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Silver Park Vendégház. Silver Park Vendégház is set in the centre of Berettyóújfalu, 100 metres from the Thermal Bath. It offers air-conditioned rooms with private bathroom. Ubytovanie Silver Park Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Liget Szálláshely

8,8

Liget Szálláshely

Ubytovanie (Penzión) Liget Szálláshely. Located in Berettyóújfalu, Liget Szálláshely features a garden and a terrace. Ubytovanie Liget Szálláshely sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Szent Márton Vendégház

8,5

Szent Márton Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Szent Márton Vendégház. Penzión Szent Márton Vendégház sa nachádza v meste Berettyóújfalu a ponúka vám gril a výhľad na hory. Ubytovanie Szent Márton Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Katalin Motel & Étterem

7,2

Katalin Motel & Étterem

Ubytovanie (Motel) Katalin Motel & Étterem. Motel Katalin & Étterem sa nachádza hneď vedľa hlavnej cesty N42, len 2 minúty jazdy autom od termálnych kúpeľov v meste Berettyóújfalu. Ubytovanie Katalin Motel & Étterem sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Berettyóújfalu

Mesto Berettyóújfalu sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Berettyóújfalu.