Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Betlanovce

V meste Betlanovce (Slovensko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Betlanovce

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Betlanovce

Relax Mariánka

9,7

Relax Mariánka

Ubytovanie (Penzión) Relax Mariánka. Relax Mariánka sa nachádza na pokojnom mieste v obci Betlanovce, len 15 minút chôdze od národného parku Slovenský raj. Ubytovanie Relax Mariánka sa nachádza v meste Betlanovce (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Relax Mariánka má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Relax Mariánka momentálne evidujeme 133 recenzií.

Privat lubka

8,3

Privat lubka

Ubytovanie (Privát) Privat lubka. Privat lubka sa nachádza v obci Betlanovce a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a spoločenskou miestnosťou. Ubytovanie Privat lubka sa nachádza v meste Betlanovce (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Privat lubka má celkové hodnotenie 8,3. Pre Privát Privat lubka momentálne evidujeme 16 recenzií.

Chalúpka v doline

Chalúpka v doline

Ubytovanie (Apartmán) Chalúpka v doline. Chalúpka v doline sa nachádza v obci Betlanovce v Prešovskom kraji a ponúka terasu a výhľad na rieku. Ubytovanie Chalúpka v doline sa nachádza v meste Betlanovce (Slovensko - Prešovský kraj).

Ubytovanie u Albína

Ubytovanie u Albína

Ubytovanie (Vidiecky dom) Ubytovanie u Albína. Situated in Betlanovce, 13 km from Poprad, Ubytovanie u Albína features a terrace and free WiFi. Ubytovanie Ubytovanie u Albína sa nachádza v meste Betlanovce (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Vidiecky dom Ubytovanie u Albína nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chalupa u Barborky Slovenský raj

Chalupa u Barborky Slovenský raj

Ubytovanie (Chata v prírode) Chalupa u Barborky Slovenský raj. Offering free WiFi and mountain views, Chalupa u Barborky Slovenský raj is an accommodation located in Betlanovce. Ubytovanie Chalupa u Barborky Slovenský raj sa nachádza v meste Betlanovce (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Chata v prírode Chalupa u Barborky Slovenský raj nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Betlanovce

Mesto Betlanovce sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Betlanovce.