Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Biatorbágy

V meste Biatorbágy (Maďarsko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Biatorbágy

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Biatorbágy

Gallina Apartment

9,2

Gallina Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Gallina Apartment. Gallina Apartment is situated in Biatorbágy and offers a garden and a terrace. The guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytovanie Gallina Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Margaréta-Bia Guest House & Camping

8,7

Margaréta-Bia Guest House & Camping

Ubytovanie (Kemping) Margaréta-Bia Guest House & Camping. Set in Biatorbágy, Margaréta-Bia Guest House & Camping features accommodation with free WiFi and barbecue facilities. Ubytovanie Margaréta-Bia Guest House & Camping sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Hotel Pontis

6,6

Hotel Pontis

Ubytovanie (Hotel) Hotel Pontis. Tento hotel sa nachádza v mestečku Biatorbágy, na okraji panvy Zsámbéker a je ideálnym miestom na pobyt počas dovolenky aj pracovných ciest. Ubytovanie Hotel Pontis sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Biatorbágy

Mesto Biatorbágy sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Biatorbágy.