Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Bilice

V meste Bilice (Chorvátsko) máme celkom 55 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Bilice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Bilice

Apartmani Corleone

10

Apartmani Corleone

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Corleone. Ubytovacie zariadenie Apartmani Corleone sa nachádza na pláži v letovisku Bilice, 35 km od letoviska Primošten. Ubytovanie Apartmani Corleone sa nachádza v meste Bilice (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Filipovic

9,9

Apartment Filipovic

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Filipovic. Apartmán Filipovic s terasou sa nachádza v letovisku Bilice. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi a z apartmánu je výhľad na more. Ubytovanie Apartment Filipovic sa nachádza v meste Bilice (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

apartman Bruna

9,9

apartman Bruna

Ubytovanie (Apartmán) apartman Bruna. Apartmán Bruna ponúka hosťom ubytovanie v letovisku Bilice, 40 km od Trogiru a 5 km od Šibeniku. Z apartmánu sa naskytá výhľad do záhrady. Ubytovanie apartman Bruna sa nachádza v meste Bilice (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Adis

9,9

Apartment Adis

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Adis. Set in Šibenik, within 5 km of Barone Fortress and 6 km of Sibenik Town Hall, Apartment Adis offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a... Ubytovanie Apartment Adis sa nachádza v meste Bilice (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Villa Sebenico

9,8

Villa Sebenico

Ubytovanie (Vila) Villa Sebenico. Situated in Šibenik, Villa Sebenico features accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Villa Sebenico sa nachádza v meste Bilice (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Haus Hagen

9,8

Apartments Haus Hagen

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Haus Hagen. Ubytovacie zariadenie Apartments Haus Hagen sa nachádza 8 km od pevnosti Barone a ponúka klimatizované ubytovanie s balkónom, bezplatným Wi-Fi, záhradou a... Ubytovanie Apartments Haus Hagen sa nachádza v meste Bilice (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Vice

9,8

Apartment Vice

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vice. Situated in Šibenik, 5 km from Barone Fortress, Apartment Vice features accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared kitchen. Ubytovanie Apartment Vice sa nachádza v meste Bilice (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Tanya

9,8

Apartments Tanya

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tanya. Ubytovanie Apartments Tanya sa nachádza v meste Šibenik a ponúka výhľad na hory, záhradu, príslušenstvo na grilovanie a terasu. Ubytovanie Apartments Tanya sa nachádza v meste Bilice (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Luxury Apartment with Heating Pool

9,8

Luxury Apartment with Heating Pool

Ubytovanie (Apartmán) Luxury Apartment with Heating Pool. Ubytovacie zariadenie Five Stars Holiday Home sa nachádza v obci Bilice, 40 km od mesta Trogir a 3,1 km od mesta Šibenik. Ubytovanie Luxury Apartment with Heating Pool sa nachádza v meste Bilice (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Arija

9,8

Arija

Ubytovanie (Apartmány) Arija. Ubytovacie zariadenie Arija sa nachádza v meste Bilice, 36 km od Primoštenu a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Arija sa nachádza v meste Bilice (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Antonio

9,7

Apartment Antonio

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Antonio. Apartmán Antonio sa nachádza 6 km od pevnosti sv. Michaela v Šibeniku, 6 km od katedrály sv. Jakuba. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartment Antonio sa nachádza v meste Bilice (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Adriana

9,6

Apartments Adriana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Adriana. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v obci Bilice, 41 km od mesta Trogir a 50 km od mesta Šibenik. Ubytovanie Apartments Adriana sa nachádza v meste Bilice (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Royal

9,6

Apartment Royal

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Royal. Apartmán Royal sa nachádza v meste Šibenik, 7 km od pevnosti Šubićevac a ponúka bezplatné bicykle, gril a záhradu. K dispozícii je taktiež bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Royal sa nachádza v meste Bilice (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

House Matea

9,6

House Matea

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Matea. Boasting garden views, House Matea offers accommodation with a balcony and a kettle, around 2.8 km from Banj Beach. Ubytovanie House Matea sa nachádza v meste Bilice (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Holiday home Belitzein with swimming pool

9,5

Holiday home Belitzein with swimming pool

Ubytovanie (Vila) Holiday home Belitzein with swimming pool. Set in Šibenik, Holiday home Belitzein with swimming pool offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with... Ubytovanie Holiday home Belitzein with swimming pool sa nachádza v meste Bilice (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Holiday Home Oliva

9,5

Holiday Home Oliva

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Oliva. Situated in Bilice in the Sibenik-Knin County region, Holiday Home Oliva has a patio and garden views. Ubytovanie Holiday Home Oliva sa nachádza v meste Bilice (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Marko

9,5

Apartment Marko

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marko. Tento apartmán so záhradou a grilom sa nachádza 5 km od pevnosti Subicevac v Šibeniku. Mestská radnica je vzdialená 6 km. Ubytovanie Apartment Marko sa nachádza v meste Bilice (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Bura

9,5

Apartment Bura

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Bura. Apartmán Bura sa môže pochváliť výhľadom na jazero a nachádza sa v meste Šibenik, 7 km od pevnosti Šubićevac. K dispozícii tu máte terasu a bezplatné... Ubytovanie Apartment Bura sa nachádza v meste Bilice (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Holiday Home My Dream

9,5

Holiday Home My Dream

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home My Dream. Dovolenkový dom My Dream sa nachádza v meste Šibenik. Ponúka vám ubytovanie s vlastným stravovaním. Ubytovanie Holiday Home My Dream sa nachádza v meste Bilice (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Smokva

9,4

Apartments Smokva

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Smokva. Toto ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a grilom sa nachádza v meste Bilice, 7,5 km od Šibeniku. Pevnosť Subicevac je vzdialená 6 km. Ubytovanie Apartments Smokva sa nachádza v meste Bilice (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Nada Apartment

9,4

Nada Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Nada Apartment. Ubytovanie Nada Apartment sa nachádza v obci Bilice a ponúka terasu. Ubytovanie Nada Apartment sa nachádza v meste Bilice (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartman Nina

9,4

Apartman Nina

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Nina. Apartman Nina ponúka ubytovanie v obci Bilice. K dispozícii je balkón a gril. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartman Nina sa nachádza v meste Bilice (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartman Tanja

9,4

Apartman Tanja

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Tanja. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartman Tanja is set in Bilice. Situated 2.7 km from Banj Beach, the property offers a garden. Ubytovanie Apartman Tanja sa nachádza v meste Bilice (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Dalmatian

9,4

Dalmatian

Ubytovanie (Apartmány) Dalmatian. Ubytovanie Dalmatian sa nachádza v meste Bilice a ponúka bezplatné Wi-Fi a kuchyňu. Ubytovanie Dalmatian sa nachádza v meste Bilice (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Nina

9,4

Apartments Nina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nina. Apartmány Nina sa nachádzajú v meste Bilice a ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a ubytovacie jednotky vybavené kuchyňou a terasou V... Ubytovanie Apartments Nina sa nachádza v meste Bilice (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

House Krnic

9,3

House Krnic

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Krnic. Dovolenkový dom House Krnic s balkónom a výhľadom na more sa nachádza v meste Bilice, ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie House Krnic sa nachádza v meste Bilice (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Ocean View Apartments

9,3

Ocean View Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Ocean View Apartments. Apartmány Ocean View sa nachádzajú v obci Bilice. Ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a kuchynkou. Ubytovanie Ocean View Apartments sa nachádza v meste Bilice (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Camp Bilice

9,3

Camp Bilice

Ubytovanie (Kemping) Camp Bilice. Set in Bilice, 43 km from Trogir, Camp Bilice offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Camp Bilice sa nachádza v meste Bilice (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartmani Kameno Sidro

9,2

Apartmani Kameno Sidro

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Kameno Sidro. Ubytovacie zariadenie Apartmani Kameno Sidro sa nachádza v obci Bilice. Ubytovanie Apartmani Kameno Sidro sa nachádza v meste Bilice (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

St.Barth Apartments

9,2

St.Barth Apartments

Ubytovanie (Apartmán) St.Barth Apartments. Klimatizované ubytovacie zariadenie St.Barth Apartments so záhradou sa nachádza v meste Šibenik, 7 km od pevnosti Barone a 8 km od miestnej radnice. Ubytovanie St.Barth Apartments sa nachádza v meste Bilice (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Neva

9,1

Neva

Ubytovanie (Apartmán) Neva. Apartmán Neva sa nachádza v meste Bilice. Ponúka terasu, záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Neva sa nachádza v meste Bilice (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Soca

9,1

Apartments Soca

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Soca. Apartmány Soca sa nachádzajú v meste Bilice, len pár krokov od mora a 13 km od národného parku Krka. Ubytovanie Apartments Soca sa nachádza v meste Bilice (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Ferienhaus Anais (Bootsliegeplatz)

8,5

Ferienhaus Anais (Bootsliegeplatz)

Ubytovanie (Apartmán) Ferienhaus Anais (Bootsliegeplatz). Rekreačný dom Anais so záhradou a slnečnou terasou sa nachádza v Šibeniku, v Šibensko-kninskej župe. Ubytovanie Ferienhaus Anais (Bootsliegeplatz) sa nachádza v meste Bilice (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Modern family apartment Mikulandra

8,5

Modern family apartment Mikulandra

Ubytovanie (Apartmány) Modern family apartment Mikulandra. Apartmány Mikulandra sa nachádzajú v meste Šibenik. Počas pobytu v nich máte k dispozícii bezplatné Wi-Fi a záhradu s grilom. Ubytovanie Modern family apartment Mikulandra sa nachádza v meste Bilice (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Stipica Mikulandra

8,1

Stipica Mikulandra

Ubytovanie (Apartmány) Stipica Mikulandra. Ubytovacie zariadenie Stipica Mikulandra s výhľadom do záhrady sa nachádza v meste Bilice. Ponúka ubytovanie, reštauráciu, záhradu, gril a terasu. Ubytovanie Stipica Mikulandra sa nachádza v meste Bilice (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartmani Vlahov

7,8

Apartmani Vlahov

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Vlahov. Ubytovanie Apartmani Vlahov sa nachádza v Šibeniku. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a kuchyňou. Ubytovanie Apartmani Vlahov sa nachádza v meste Bilice (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Beautiful home in Bilice with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms

Beautiful home in Bilice with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Beautiful home in Bilice with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms. Situated in Bilice, Beautiful home in Bilice with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms provides accommodation with a private pool. Ubytovanie Beautiful home in Bilice with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms sa nachádza v meste Bilice (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

One-Bedroom Holiday Home in Bilice

One-Bedroom Holiday Home in Bilice

Ubytovanie (Dovolenkový dom) One-Bedroom Holiday Home in Bilice. Located in Bilice, One-Bedroom Holiday Home in Bilice provides accommodation with a private pool. Ubytovanie One-Bedroom Holiday Home in Bilice sa nachádza v meste Bilice (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Bilice I

Apartment Bilice I

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Bilice I. Located 5 km from Barone Fortress and 6 km from Sibenik Town Hall, Apartment Bilice I provides accommodation situated in Šibenik. Ubytovanie Apartment Bilice I sa nachádza v meste Bilice (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment in Bilice/Sibenik Riviera 7142

Apartment in Bilice/Sibenik Riviera 7142

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Bilice/Sibenik Riviera 7142. Located in Vrulje in the Sibenik-Knin County region, Apartment in Bilice/Sibenik Riviera 7142 features a balcony. Ubytovanie Apartment in Bilice/Sibenik Riviera 7142 sa nachádza v meste Bilice (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Nice home in Bilice with 3 Bedrooms

Nice home in Bilice with 3 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Nice home in Bilice with 3 Bedrooms. Situated in Bilice, Nice home in Bilice with 3 Bedrooms features a private pool. Ubytovanie Nice home in Bilice with 3 Bedrooms sa nachádza v meste Bilice (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Villa Lotti

Villa Lotti

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Lotti. Set in Bilice, Villa Lotti offers accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Villa Lotti sa nachádza v meste Bilice (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartmani Ivano

Apartmani Ivano

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Ivano. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartmani Ivano is located in Bilice. Ubytovanie Apartmani Ivano sa nachádza v meste Bilice (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Beautiful apartment in Bilice with WiFi and 2 Bedrooms

Beautiful apartment in Bilice with WiFi and 2 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Beautiful apartment in Bilice with WiFi and 2 Bedrooms. Beautiful apartment in Bilice with WiFi and 2 Bedrooms, a property with a terrace, is set in Bilice, 2.7 km from Banj Beach. Ubytovanie Beautiful apartment in Bilice with WiFi and 2 Bedrooms sa nachádza v meste Bilice (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Ubytovanie v meste Bilice

Mesto Bilice sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 55 hotelov a ubytovanie v meste Bilice.