Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Biškupec Zelinski

V meste Biškupec Zelinski (Chorvátsko) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Biškupec Zelinski

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Biškupec Zelinski

Rural Holiday House Tinna

9,8

Rural Holiday House Tinna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rural Holiday House Tinna. Rural Holiday House Tinna is situated in Biškupec Zelinski and offers a restaurant, a bar and a garden. Ubytovanie Rural Holiday House Tinna sa nachádza v meste Biškupec Zelinski (Chorvátsko - Zagreb County).

Apartman Max 2

9,6

Apartman Max 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Max 2. Ubytovanie Apartman Max 2 sa nachádza v letovisku Biškupec Zelinski, 31 km od Záhrebu. Ubytovanie Apartman Max 2 sa nachádza v meste Biškupec Zelinski (Chorvátsko - Zagreb County).

Nice home in Biskupec Zelinski with Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms

Nice home in Biskupec Zelinski with Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Nice home in Biskupec Zelinski with Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms. Boasting accommodation with a private pool, Nice home in Biskupec Zelinski with Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms is set in Biškupec Zelinski. Ubytovanie Nice home in Biskupec Zelinski with Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms sa nachádza v meste Biškupec Zelinski (Chorvátsko - Zagreb County).

Jungle House

Jungle House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Jungle House. Jungle House is situated in Biškupec Zelinski and offers a bar, a shared lounge and a terrace. Ubytovanie Jungle House sa nachádza v meste Biškupec Zelinski (Chorvátsko - Zagreb County).

Jura's Country House

Jura's Country House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Jura's Country House. Jura's Country House is located in Biškupec Zelinski and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Jura's Country House sa nachádza v meste Biškupec Zelinski (Chorvátsko - Zagreb County).

Juras Country House

Juras Country House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Juras Country House. Juras Country House is set in Biškupec Zelinski and offers a seasonal outdoor swimming pool, a bar and a garden. Ubytovanie Juras Country House sa nachádza v meste Biškupec Zelinski (Chorvátsko - Zagreb County).

Ubytovanie v meste Biškupec Zelinski

Mesto Biškupec Zelinski sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Biškupec Zelinski.