Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Bítov

V meste Bítov (Česká republika) máme celkom 10 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Bítov

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Bítov

Statek Vranč

9,8

Statek Vranč

Ubytovanie (Privát) Statek Vranč. Boasting garden views, Statek Vranč is situated in Bítov, around 5 km from Bítov Castle. This property offers access to ping-pong and free WiFi. Ubytovanie Statek Vranč sa nachádza v meste Bítov (Česká republika - Vysočina). Ubytovanie Statek Vranč má celkové hodnotenie 9,8. Pre Privát Statek Vranč momentálne evidujeme 5 recenzií.

Apartmán POD HRADEM - Vranovská přehrada, Bítov-Horka

9,7

Apartmán POD HRADEM - Vranovská přehrada, Bítov-Horka

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán POD HRADEM - Vranovská přehrada, Bítov-Horka. Located in Bítov in the Vysocina region, Apartmán POD HRADEM has a terrace. Free WiFi is available. Ubytovanie Apartmán POD HRADEM - Vranovská přehrada, Bítov-Horka sa nachádza v meste Bítov (Česko - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Domek u lesa

9,5

Domek u lesa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Domek u lesa. Domek u lesa is located in Bítov. Free WiFi access is available in this holiday home. The accommodation will provide you with a TV and a seating area. Ubytovanie Domek u lesa sa nachádza v meste Bítov (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Domek u lesa má celkové hodnotenie 9,5. Pre Dovolenkový dom Domek u lesa momentálne evidujeme 17 recenzií.

Penzion Port Bítov

9,4

Penzion Port Bítov

Ubytovanie (Penzión) Penzion Port Bítov. Penzión Port Bítov sa nachádza v mestečku Bitov, 2,3 km od hradu. Ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním s výhľadom na neďaleký les a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzion Port Bítov sa nachádza v meste Bítov (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Port Bítov má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion Port Bítov momentálne evidujeme 51 recenzií.

Chata U Rybáře

9,3

Chata U Rybáře

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata U Rybáře. Chata U Rybáře sa nachádza v obci Bítov, 3,2 km od Hradu Bítov. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a priestorom na posedenie. Ubytovanie Chata U Rybáře sa nachádza v meste Bítov (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata U Rybáře má celkové hodnotenie 9,3. Pre Chata v prírode Chata U Rybáře momentálne evidujeme 105 recenzií.

Hotel Bitov

8,3

Hotel Bitov

Ubytovanie (Hotel) Hotel Bitov. Trojhviezdičkový hotel Bítov sa nachádza v obci Bítov, 4,4 km od hradu Bítov. Ubytovanie Hotel Bitov sa nachádza v meste Bítov (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Bitov má celkové hodnotenie 8,3. Pre Hotel Hotel Bitov momentálne evidujeme 281 recenzií.

Chatky-Bítov

7,2

Chatky-Bítov

Ubytovanie (Chata v prírode) Chatky-Bítov. Ubytovacie zariadenie Chatky-Bítov sa nachádza v obci Bítov, 1,7 km od hradu Bítov. Nechýba ani terasa s výhľadom na jazero. Ubytovanie Chatky-Bítov sa nachádza v meste Bítov (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chatky-Bítov má celkové hodnotenie 7,2. Pre Chata v prírode Chatky-Bítov momentálne evidujeme 45 recenzií.

Chata Relax

Chata Relax

Ubytovanie (Apartmán) Chata Relax. Located in Bítov, just 4.2 km from Bítov Castle, Chata Relax provides beachfront accommodation with water sports facilities, barbecue facilities, a terrace... Ubytovanie Chata Relax sa nachádza v meste Bítov (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Chata Relax nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata Vysočina

Chata Vysočina

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Vysočina. Set in Bítov in the Vysocina region with Bítov Castle nearby, Chata Vysočina offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Chata Vysočina sa nachádza v meste Bítov (Česko - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 13 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Bítov

Chata Bítov

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Bítov. Chata Bítov is situated in Bítov and offers a garden and a terrace. This property offers access to free WiFi. Bítov Castle is 1.4 km from the holiday home. Ubytovanie Chata Bítov sa nachádza v meste Bítov (Česko - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 117 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Bítov

Mesto Bítov sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 10 hotelov a ubytovanie v meste Bítov.