Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Blatná

V meste Blatná (Česká republika) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Blatná

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Blatná

CASTLE AREA BLATNÁ

9,8

CASTLE AREA BLATNÁ

Ubytovanie (Dovolenkový dom) CASTLE AREA BLATNÁ. Boasting free bikes, a garden, and barbecue facilities, CASTLE AREA BLATNÁ provides accommodation in Blatná with free WiFi and garden views. Ubytovanie CASTLE AREA BLATNÁ sa nachádza v meste Blatná (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie CASTLE AREA BLATNÁ má celkové hodnotenie 9,8. Pre Dovolenkový dom CASTLE AREA BLATNÁ momentálne evidujeme 14 recenzií.

Venkovský dům s kovárnou

9,7

Venkovský dům s kovárnou

Ubytovanie (Privát) Venkovský dům s kovárnou. Set in Blatná in the South Bohemia region, Venkovský dům s kovárnou has a garden. Ubytovanie Venkovský dům s kovárnou sa nachádza v meste Blatná (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Venkovský dům s kovárnou má celkové hodnotenie 9,7. Pre Privát Venkovský dům s kovárnou momentálne evidujeme 6 recenzií.

Hotel Beránek

9

Hotel Beránek

Ubytovanie (Hotel) Hotel Beránek. Hotel Beránek is located in Blatná and houses a restaurant offering a discount for hotel guests. The units offer a TV, and a bathroom with a shower. Ubytovanie Hotel Beránek sa nachádza v meste Blatná (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Beránek má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Hotel Beránek momentálne evidujeme 177 recenzií.

Ubytování Pavel Voborník

9

Ubytování Pavel Voborník

Ubytovanie (Vila) Ubytování Pavel Voborník. Ubytování Pavel Voborník is located in Blatná. It provides free WiFi and a garden. Ubytovanie Ubytování Pavel Voborník sa nachádza v meste Blatná (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování Pavel Voborník má celkové hodnotenie 9. Pre Vila Ubytování Pavel Voborník momentálne evidujeme 8 recenzií.

Penzion Slunce Blatná

8,9

Penzion Slunce Blatná

Ubytovanie (Penzión) Penzion Slunce Blatná. Set in the heart of Blatna, only 300 metres away from the castle, Penzion Slunce Blatná is a guest house and offers comfortable studios and apartments with... Ubytovanie Penzion Slunce Blatná sa nachádza v meste Blatná (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Slunce Blatná má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzion Slunce Blatná momentálne evidujeme 18 recenzií.

Apartment in Blatna/Südböhmen 34798

Apartment in Blatna/Südböhmen 34798

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Blatna/Südböhmen 34798. Apartment in Blatna/Südböhmen 34798 is set in Blatná. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. Ubytovanie Apartment in Blatna/Südböhmen 34798 sa nachádza v meste Blatná (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 162 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Apartment in Blatna/Südböhmen 34798 nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Blatná

Mesto Blatná sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Blatná.