Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Blatnice

V meste Blatnice (Česká republika) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Blatnice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Blatnice

Vinařství & Vinařský dům Petratur

9,3

Vinařství & Vinařský dům Petratur

Ubytovanie (Privát) Vinařství & Vinařský dům Petratur. Ubytovacie zariadenie Vinařský dům Lucanus sa nachádza v obci Blatnice pod Svatým Antonínkem na úpätí Bielych Karpát a okrem ubytovania vám ponúka... Ubytovanie Vinařství & Vinařský dům Petratur sa nachádza v meste Blatnice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vinařství & Vinařský dům Petratur má celkové hodnotenie 9,3. Pre Privát Vinařství & Vinařský dům Petratur momentálne evidujeme 94 recenzií.

Penzion BLATNICE

9

Penzion BLATNICE

Ubytovanie (Penzión) Penzion BLATNICE. Situated in Blatnice, Penzion BLATNICE has a garden, bar and free WiFi. All rooms have a balcony. At the guest house, every room includes a desk. Ubytovanie Penzion BLATNICE sa nachádza v meste Blatnice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion BLATNICE má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Penzion BLATNICE momentálne evidujeme 18 recenzií.

Resort Rybníček

8,7

Resort Rybníček

Ubytovanie (Penzión) Resort Rybníček. Resort Rybníček features air-conditioned accommodation in Blatnice. Ubytovanie Resort Rybníček sa nachádza v meste Blatnice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Resort Rybníček má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Resort Rybníček momentálne evidujeme 11 recenzií.

Ubytovanie v meste Blatnice

Mesto Blatnice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Blatnice.