Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Bobovišća

V meste Bobovišća (Chorvátsko) máme celkom 20 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Bobovišća

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Bobovišća

Apartments Kaštel

9,7

Apartments Kaštel

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kaštel. Apartments Kaštel is a self-catering accommodation located in Ložišće. FreeWi-Fi access is available. There is a full kitchen with oven and a refrigerator. Ubytovanie Apartments Kaštel sa nachádza v meste Bobovišća (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Bobovisce na moru 21

9,6

Apartment Bobovisce na moru 21

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Bobovisce na moru 21. Located in Ložišće in the Brac Island region, Apartment Bobovisce na moru 21 is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytovanie Apartment Bobovisce na moru 21 sa nachádza v meste Bobovišća (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seaside Apartments Antičević

9,6

Seaside Apartments Antičević

Ubytovanie (Apartmány) Seaside Apartments Antičević. Ubytovanie Seaside Apartments Antičević s bezplatným Wi-Fi sa nachádza v letovisku Bobovišća. Ubytovanie Seaside Apartments Antičević sa nachádza v meste Bobovišća (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Tudor

9,5

Vila Tudor

Ubytovanie (Apartmány) Vila Tudor. Located 50 metres from Beach Bobovisca, Vila Tudor offers a garden, barbecue facilities and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Vila Tudor sa nachádza v meste Bobovišća (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 220 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seaview apartments

9,3

Seaview apartments

Ubytovanie (Apartmán) Seaview apartments. Ubytovanie Seaview apartments sa nachádza v letovisku Bobovišća. Ponúka záhradu, gril, terasu a bezplatné Wi-Fi. Je z neho výhľad na more. Ubytovanie Seaview apartments sa nachádza v meste Bobovišća (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa More

8

Apartments Villa More

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa More. Set in Bobovišća in the Brac Island region, with Beach Bobovisca and Beach Mihoj-dolac nearby, Apartments Villa More offers accommodation with free private... Ubytovanie Apartments Villa More sa nachádza v meste Bobovišća (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday House Lucija

7,1

Holiday House Lucija

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House Lucija. Dovolenkový dom Lucija je vila s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a terasou v obci Bobovišća. Ubytovanie Holiday House Lucija sa nachádza v meste Bobovišća (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury Villa Charme

Luxury Villa Charme

Ubytovanie (Vila) Luxury Villa Charme. Featuring private pool, Luxury Villa Charme is located on the beachfront in Bobovišća. Ubytovanie Luxury Villa Charme sa nachádza v meste Bobovišća (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 545 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Palazzo Grace

Villa Palazzo Grace

Ubytovanie (Vila) Villa Palazzo Grace. Villa Palazzo Grace sa nachádza v obci Bobovišća a ponúka klimatizované ubytovanie s vlastným bazénom, výhľadom na bazén a balkónom. Ubytovanie Villa Palazzo Grace sa nachádza v meste Bobovišća (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 543 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Bobovisce na moru 22

Apartment Bobovisce na moru 22

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Bobovisce na moru 22. Set in Ložišće in the Brac Island region, Apartment Bobovisce na moru 22 is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytovanie Apartment Bobovisce na moru 22 sa nachádza v meste Bobovišća (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bobovišća, old stone house with private pool

Bobovišća, old stone house with private pool

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Bobovišća, old stone house with private pool. Bobovišća, old stone house with private pool in Bobovišća features accommodation with free WiFi, 1.2 km from Beach Bobovisca, 1. Ubytovanie Bobovišća, old stone house with private pool sa nachádza v meste Bobovišća (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Dalmatian Dream

Villa Dalmatian Dream

Ubytovanie (Vila) Villa Dalmatian Dream. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Dalmatian Dream is set in Bobovišća. Ubytovanie Villa Dalmatian Dream sa nachádza v meste Bobovišća (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 176 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Bobovisca with Fireplace XIV

Holiday Home Bobovisca with Fireplace XIV

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Bobovisca with Fireplace XIV. Boasting barbecue facilities, Holiday Home Bobovisca with Fireplace XIV provides accommodation in Ložišće with free WiFi and sea views. Ubytovanie Holiday Home Bobovisca with Fireplace XIV sa nachádza v meste Bobovišća (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 464 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Summer house for an intimate holidays

Summer house for an intimate holidays

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Summer house for an intimate holidays. Featuring a bar, a garden, and a terrace, Summer house for an intimate holidays provides accommodation in Bobovišća with free WiFi and garden views. Ubytovanie Summer house for an intimate holidays sa nachádza v meste Bobovišća (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 310 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Deja Vu

Villa Deja Vu

Ubytovanie (Vila) Villa Deja Vu. Located in Bobovišća, within 400 metres of Beach Bobovisca and 700 metres of Beach Vedrana, Villa Deja Vu offers accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Villa Deja Vu sa nachádza v meste Bobovišća (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 984 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Bobovisca na Moru 5683b

Apartment Bobovisca na Moru 5683b

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Bobovisca na Moru 5683b. Situated in Bobovišća, 50 metres from Beach Bobovisca and 700 metres from Beach Mihoj-dolac, Apartment Bobovisca na Moru 5683b features air-conditioned... Ubytovanie Apartment Bobovisca na Moru 5683b sa nachádza v meste Bobovišća (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mladen

Apartment Mladen

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mladen. Apartment Mladen is a beachfront property situated in Bobovišća, 450 metres from Beach Mihoj-dolac and 750 metres from Beach Vedrana. Ubytovanie Apartment Mladen sa nachádza v meste Bobovišća (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House in beautiful bay of Bobovisca only 10 m from the sea!

House in beautiful bay of Bobovisca only 10 m from the sea!

Ubytovanie (Apartmán) House in beautiful bay of Bobovisca only 10 m from the sea!. Dom v krásnom zálive Bobovisca, len 10 metrov od mora, sa môže pochváliť reštauráciou! Ubytovanie House in beautiful bay of Bobovisca only 10 m from the sea! sa nachádza v meste Bobovišća (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Silna

Apartment Silna

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Silna. Located in Bobovišća, 350 metres from Beach Bobovisca and less than 1 km from Beach Mihoj-dolac, Apartment Silna offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartment Silna sa nachádza v meste Bobovišća (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Bobovisca na Moru, Brac - 5683

Apartments by the sea Bobovisca na Moru, Brac - 5683

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Bobovisca na Moru, Brac - 5683. Set 50 metres from Beach Bobovisca and 700 metres from Beach Mihoj-dolac, Apartments by the sea Bobovisca na Moru, Brac - 5683 in Bobovišća offers... Ubytovanie Apartments by the sea Bobovisca na Moru, Brac - 5683 sa nachádza v meste Bobovišća (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lidija

Apartment Lidija

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lidija. Located in Ložišće, 150 metres from Beach Bobovisca and 750 metres from Beach Mihoj-dolac, Apartment Lidija provides air-conditioned accommodation with a... Ubytovanie Apartment Lidija sa nachádza v meste Bobovišća (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday House / Private Beach

Holiday House / Private Beach

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House / Private Beach. Holiday House / Private Beach, a property with a garden and a terrace, is situated in Bobovišća, 300 metres from Beach Mihoj-dolac, 350 metres from Beach... Ubytovanie Holiday House / Private Beach sa nachádza v meste Bobovišća (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Villa Blue Star of Brač

Villa Blue Star of Brač

Ubytovanie (Vila) Villa Blue Star of Brač. Set in Bobovišća, Villa Blue Star of Brač offers accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Villa Blue Star of Brač sa nachádza v meste Bobovišća (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 714 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Isolated Art Villa first raw on island Brac

Isolated Art Villa first raw on island Brac

Ubytovanie (Vila) Isolated Art Villa first raw on island Brac. Isolated Art Villa first raw on island Brac is situated in Bobovišća. Guests benefit from a balcony and a terrace. Ubytovanie Isolated Art Villa first raw on island Brac sa nachádza v meste Bobovišća (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 802 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Bobovišća

Mesto Bobovišća sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 20 hotelov a ubytovanie v meste Bobovišća.