Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Bodice

V meste Bodice (Slovensko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Bodice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Bodice

Privát Bodice 127

9,6

Privát Bodice 127

Ubytovanie (Apartmán) Privát Bodice 127. Privát Bodice 127 so záhradou sa nachádza v obci Bodice v Žilinskom kraji. Počas pobytu v apartmáne môžete využívať terasu. Ubytovanie Privát Bodice 127 sa nachádza v meste Bodice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Privát Bodice 127 má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Privát Bodice 127 momentálne evidujeme 5 recenzií.

Privat FoRest

9,5

Privat FoRest

Ubytovanie (Penzión) Privat FoRest. Ubytovacie zariadenie Privat FoRest sa nachádza v meste Bodice a ponúka záhradu, gril, terasu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Privat FoRest sa nachádza v meste Bodice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Privat FoRest má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Privat FoRest momentálne evidujeme 22 recenzií.

Privát Bodice 127

9,3

Privát Bodice 127

Ubytovanie (Apartmán) Privát Bodice 127. Ubytovacie zariadenie Privát Bodice 127 sa nachádza v meste Bodice. Využívať môžete kuchyňu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Privát Bodice 127 sa nachádza v meste Bodice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Privát Bodice 127 má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Privát Bodice 127 momentálne evidujeme 20 recenzií.

Apartmány Nonstop

8,9

Apartmány Nonstop

Ubytovanie (Penzión) Apartmány Nonstop. Apartmány Nonstop sa nachádzajú v Liptovskom Mikuláši, 9 km od aquaparku Tatralandia. Ponúkajú ubytovanie so sezónnym vonkajším bazénom. Ubytovanie Apartmány Nonstop sa nachádza v meste Bodice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmány Nonstop má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Apartmány Nonstop momentálne evidujeme 17 recenzií.

Zbojnícka drevenica 2

8,6

Zbojnícka drevenica 2

Ubytovanie Zbojnícka drevenica 2. Ubytovacie zariadenie Zbojnícka drevenica 2 sa nachádza v mestskej štvrti Liptovský Mikuláš – Demänová a ponúka ubytovanie s balkónom alebo terasou,... Ubytovanie Zbojnícka drevenica 2 sa nachádza v meste Bodice (Slovensko - Žilinský kraj).

Zbojnícka drevenica

Zbojnícka drevenica

Ubytovanie (Chata v prírode) Zbojnícka drevenica. Zbojnícka drevenica sa nachádza uprostred národného parku Nízke Tatry v meste Liptovský Mikuláš. Ubytovanie Zbojnícka drevenica sa nachádza v meste Bodice (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Chata v prírode Zbojnícka drevenica nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Bodice

Mesto Bodice sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Bodice.