Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Boljun

V meste Boljun (Chorvátsko) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Boljun

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Boljun

Studio Apartman Pino

9,9

Studio Apartman Pino

Ubytovanie (Apartmán) Studio Apartman Pino. Situated in Boljun, Studio Apartman Pino features accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 32 km from Rabac. Ubytovanie Studio Apartman Pino sa nachádza v meste Boljun (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rona stone house apartments Janja

9,4

Rona stone house apartments Janja

Ubytovanie (Apartmány) Rona stone house apartments Janja. Ubytovacie zariadenie Rona stone house apartments Janja sa nachádza v meste Boljun a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, záhradu a gril. Ubytovanie Rona stone house apartments Janja sa nachádza v meste Boljun (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Boljuncica

9,4

Villa Boljuncica

Ubytovanie (Vila) Villa Boljuncica. Located in Boljun, a 10-minute drive from Lovran and the closest beaches, Villa Boljuncica is surrounded by a park-like Mediterranean garden featuring... Ubytovanie Villa Boljuncica sa nachádza v meste Boljun (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 260 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Family friendly house with a swimming pool Katun Boljunski, Central Istria - Sredisnja Istra - 15627

Family friendly house with a swimming pool Katun Boljunski, Central Istria - Sredisnja Istra - 15627

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Family friendly house with a swimming pool Katun Boljunski, Central Istria - Sredisnja Istra - 15627. Set in Boljun, Family friendly house with a swimming pool Katun Boljunski, Central Istria - Sredisnja Istra - 15627 features air-conditioned accommodation... Ubytovanie Family friendly house with a swimming pool Katun Boljunski, Central Istria - Sredisnja Istra - 15627 sa nachádza v meste Boljun (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 256 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Coccola paradise in nature

House Coccola paradise in nature

Ubytovanie (Horská chata) House Coccola paradise in nature. House Coccola paradise in nature is situated in Boljun. This chalet features a garden as well as free WiFi. The chalet offers a terrace. Ubytovanie House Coccola paradise in nature sa nachádza v meste Boljun (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Boljunčica

Holiday Home Boljunčica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Boljunčica. Situated in Boljun in the Istria region, Holiday Home Boljunčica has a garden. Ubytovanie Holiday Home Boljunčica sa nachádza v meste Boljun (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 251 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Lori

Holiday Home Lori

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Lori. Set in Paz in the Istria region, Holiday Home Lori is a 3-star property featuring free WiFi. The air-conditioned accommodation is 34 km from Rabac. Ubytovanie Holiday Home Lori sa nachádza v meste Boljun (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 135 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Boljun

Mesto Boljun sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Boljun.