Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Borovany

V meste Borovany (Česká republika) máme celkom 8 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Borovany

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Borovany

U Smolíků

9,7

U Smolíků

Ubytovanie (Chata v prírode) U Smolíků. Situated in Borovany, 31 km from Gmünd, U Smolíků features a garden and free WiFi. Ubytovanie U Smolíků sa nachádza v meste Borovany (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie U Smolíků má celkové hodnotenie 9,7. Pre Chata v prírode U Smolíků momentálne evidujeme 17 recenzií.

Residence Safari Resort - Bison Lodge

9,6

Residence Safari Resort - Bison Lodge

Ubytovanie (Hotel) Residence Safari Resort - Bison Lodge. Boasting a garden and shared lounge, as well as a restaurant, Residence Safari Resort - Bison Lodge is situated in Borovany. Ubytovanie Residence Safari Resort - Bison Lodge sa nachádza v meste Borovany (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Residence Safari Resort - Bison Lodge má celkové hodnotenie 9,6. Pre Hotel Residence Safari Resort - Bison Lodge momentálne evidujeme 11 recenzií.

Residence Safari Resort - Chateau

9,4

Residence Safari Resort - Chateau

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Residence Safari Resort - Chateau. Set in Borovany, 50 km from Guglwald, Residence Safari Resort - Chateau offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Residence Safari Resort - Chateau sa nachádza v meste Borovany (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Residence Safari Resort - Chateau má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmánnový hotel Residence Safari Resort - Chateau momentálne evidujeme 22 recenzií.

penzion U Kmotra

8,8

penzion U Kmotra

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) penzion U Kmotra. Located in Borovany, 38 km from Gmünd, penzion U Kmotra provides a bar and free WiFi. Ubytovanie penzion U Kmotra sa nachádza v meste Borovany (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 19 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie penzion U Kmotra má celkové hodnotenie 8,8. Pre Apartmánnový hotel penzion U Kmotra momentálne evidujeme 7 recenzií.

Borovansky mlyn

8,6

Borovansky mlyn

Ubytovanie (Hotel) Borovansky mlyn. The Borovansky mlyn is a renovated mill and farmhouse 2 km from Borovany in Southern Bohemia, 16 km from Ceske Budejovice. Ubytovanie Borovansky mlyn sa nachádza v meste Borovany (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Borovansky mlyn má celkové hodnotenie 8,6. Pre Hotel Borovansky mlyn momentálne evidujeme 39 recenzií.

U nás na chalupě

U nás na chalupě

Ubytovanie (Dovolenkový dom) U nás na chalupě. U nás na chalupě is situated in Borovany and offers a garden. Free WiFi is featured. Ubytovanie U nás na chalupě sa nachádza v meste Borovany (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 180 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Alf

Hotel Alf

Ubytovanie (Hotel) Hotel Alf. The Alf Hotel is situated right next to the monastery of Borovany. Ubytovanie Hotel Alf sa nachádza v meste Borovany (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Hotel Hotel Alf nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Residence Safari Resort - Teepee Village

Residence Safari Resort - Teepee Village

Ubytovanie (Luxusný stan) Residence Safari Resort - Teepee Village. Offering lake views, Residence Safari Resort - Teepee Village in Borovany offers accommodation, a bar, a garden and a terrace. Ubytovanie Residence Safari Resort - Teepee Village sa nachádza v meste Borovany (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Borovany

Mesto Borovany sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 8 hotelov a ubytovanie v meste Borovany.