Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Boršice

V meste Boršice (Česká republika) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Boršice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Boršice

Apartmán Lenka

9,7

Apartmán Lenka

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Lenka. Situated in Boršice in the Zlin region, Apartmán Lenka features a garden. Ubytovanie Apartmán Lenka sa nachádza v meste Boršice (Česko - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hospůdka na Haldě

9,4

Hospůdka na Haldě

Ubytovanie (Penzión) Hospůdka na Haldě. Penzión Hospůdka na Haldě ponúka možnosť ubytovania s domácimi zvieratami v obci Boršice, 15 km od Uherského Hradišťa. Ubytovanie Hospůdka na Haldě sa nachádza v meste Boršice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hospůdka na Haldě má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Hospůdka na Haldě momentálne evidujeme 68 recenzií.

Apartmán Lenka II

Apartmán Lenka II

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Lenka II. Apartmán Lenka II is located in Boršice. Guests have access to free WiFi. The apartment is equipped with a flat-screen TV and 2 bedrooms. Ubytovanie Apartmán Lenka II sa nachádza v meste Boršice (Česko - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Boršice

Mesto Boršice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Boršice.