Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Bouzov

V meste Bouzov (Česká republika) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Bouzov

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Bouzov

Doly 4

8,8

Doly 4

Ubytovanie (Hostel) Doly 4. Set in Bouzov, less than 1 km from Bouzov Castle, Doly 4 offers accommodation with a shared lounge, free private parking and a garden. Ubytovanie Doly 4 sa nachádza v meste Bouzov (Česko - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 12 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Valaskuv Grunt

7,7

Hotel Valaskuv Grunt

Ubytovanie (Hotel) Hotel Valaskuv Grunt. Hotel Valáškův Grunt sa nachádza v priestoroch hradu Kozov na moravskom vidieku a v roku 2003 prešiel renováciou. Ubytovanie Hotel Valaskuv Grunt sa nachádza v meste Bouzov (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Valaskuv Grunt má celkové hodnotenie 7,7. Pre Hotel Hotel Valaskuv Grunt momentálne evidujeme 171 recenzií.

Chalupa Bohunka

Chalupa Bohunka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Bohunka. Set just 14 km from Bouzov Castle in Bouzov, Chalupa Bohunka offers a getaway with a shared lounge, outdoor pool, free WiFi, and a shared kitchen. Ubytovanie Chalupa Bohunka sa nachádza v meste Bouzov (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Chalupa Bohunka nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Pension Bonina

Pension Bonina

Ubytovanie (Penzión) Pension Bonina. Located in Bouzov, Pension Bonina features a garden and a terrace. The property is situated 3.5 km from Bouzov Castle. The guest house has family rooms. Ubytovanie Pension Bonina sa nachádza v meste Bouzov (Česko - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 1 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytování Kozov

Ubytování Kozov

Ubytovanie (Privát) Ubytování Kozov. Set within 3.8 km of Bouzov Castle in Bouzov, Ubytování Kozov offers accommodation with a flat-screen TV. Ubytovanie Ubytování Kozov sa nachádza v meste Bouzov (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Privát Ubytování Kozov nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Bouzov

Mesto Bouzov sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Bouzov.