Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Břestek

V meste Břestek (Česká republika) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Břestek

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Břestek

Penzion BalonCentrum Břestek

8,9

Penzion BalonCentrum Břestek

Ubytovanie (Penzión) Penzion BalonCentrum Břestek. Penzión BalonCentrum sa nachádza na okraji mesta, v blízkosti lesa a hradu Buchlov, uprostred pokojnej vínnej oblasti. Ubytovanie Penzion BalonCentrum Břestek sa nachádza v meste Břestek (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion BalonCentrum Břestek má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzion BalonCentrum Břestek momentálne evidujeme 12 recenzií.

Pod Břesteckou skalou

8,4

Pod Břesteckou skalou

Ubytovanie (Chata v prírode) Pod Břesteckou skalou. Ubytovacie zariadenie Pod Břesteckou skálou sa nachádza pod Břesteckou skalou, pieskovcovým útvarom na križovatke turistických a cyklistických trás. Ubytovanie Pod Břesteckou skalou sa nachádza v meste Břestek (Česko - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Nad Břesteckou skálou

Chata Nad Břesteckou skálou

Ubytovanie (Apartmán) Chata Nad Břesteckou skálou. Set in Břestek in the Zlin Region region, Chata Nad Břesteckou skálou has a balcony and garden views. Ubytovanie Chata Nad Břesteckou skálou sa nachádza v meste Břestek (Česko - Zlínsky kraj).

Ubytovanie v meste Břestek

Mesto Břestek sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Břestek.