Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Buchlovice

V meste Buchlovice (Česká republika) máme celkom 8 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Buchlovice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Buchlovice

Restaurant penzion u Buchlovskeho zamku

9,5

Restaurant penzion u Buchlovskeho zamku

Ubytovanie (Hostinec) Restaurant penzion u Buchlovskeho zamku. Penzión Restaurant u Buchlovskeho zámku sa nachádza v Buchloviciach, len 100 metrov od zámku Buchlovice. Ubytovanie Restaurant penzion u Buchlovskeho zamku sa nachádza v meste Buchlovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Restaurant penzion u Buchlovskeho zamku má celkové hodnotenie 9,5. Pre Hostinec Restaurant penzion u Buchlovskeho zamku momentálne evidujeme 177 recenzií.

Hotel Buchlovice

9,2

Hotel Buchlovice

Ubytovanie (Hotel) Hotel Buchlovice. Tento elegantný hotel stojí na úpätí malebného masívu Chřiby v Buchloviciach a ponúka izby s minibarom a TV so satelitným príjmom. Ubytovanie Hotel Buchlovice sa nachádza v meste Buchlovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Buchlovice má celkové hodnotenie 9,2. Pre Hotel Hotel Buchlovice momentálne evidujeme 495 recenzií.

Penzion Lázeňský dům

8,8

Penzion Lázeňský dům

Ubytovanie (Penzión) Penzion Lázeňský dům. Penzión Lázeňský dům v Buchloviciach má záhradu a bar. Počas pobytu môžete zadarmo využívať Wi-Fi pripojenie na internet i súkromné parkovisko. Ubytovanie Penzion Lázeňský dům sa nachádza v meste Buchlovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Lázeňský dům má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Penzion Lázeňský dům momentálne evidujeme 70 recenzií.

Hotel Buchlov

8,5

Hotel Buchlov

Ubytovanie (Hotel) Hotel Buchlov. Hotel Buchlov sa nachádza v pokojnej lokalite pri vysočine Chřiby v Zlínskom kraji, na úpätí hradu Buchlov. Ubytovanie Hotel Buchlov sa nachádza v meste Buchlovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Buchlov má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Hotel Buchlov momentálne evidujeme 82 recenzií.

Lovecký zámeček

8,5

Lovecký zámeček

Ubytovanie (Hotel) Lovecký zámeček. Lovecký zámeček sa nachádza v obci Buchlovice a ponúka wellness centrum a saunu. K dispozícii tu máte aj reštauráciu a bowlingovú dráhu. Ubytovanie Lovecký zámeček sa nachádza v meste Buchlovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Lovecký zámeček má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Lovecký zámeček momentálne evidujeme 107 recenzií.

Chaty u Loveckého zámečku

Chaty u Loveckého zámečku

Ubytovanie (Chata v prírode) Chaty u Loveckého zámečku. Set in Buchlovice, 36 km from Skalica, Chaty u Loveckého zámečku offers a tennis court and free WiFi. Ubytovanie Chaty u Loveckého zámečku sa nachádza v meste Buchlovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Chata v prírode Chaty u Loveckého zámečku nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

APARTMÁNY SMRAĎAVKA č.ev.52

APARTMÁNY SMRAĎAVKA č.ev.52

Ubytovanie (Apartmán) APARTMÁNY SMRAĎAVKA č.ev.52. APARTMÁNY SMRAĎAVKA č.ev.52 is set in Buchlovice. The accommodation is 36 km from Skalica. Ubytovanie APARTMÁNY SMRAĎAVKA č.ev.52 sa nachádza v meste Buchlovice (Česko - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Lesalka

Chata Lesalka

Ubytovanie (Horská chata) Chata Lesalka. Situated in Buchlovice, Chata Lesalka offers shared lounge, free WiFi, a shared kitchen, and a tour desk. Ubytovanie Chata Lesalka sa nachádza v meste Buchlovice (Česko - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 156 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán 4you

Apartmán 4you

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán 4you. Apartmán 4you is set in Buchlovice. The property is 29 km from Skalica, and complimentary private parking is featured. Ubytovanie Apartmán 4you sa nachádza v meste Buchlovice (Česko - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Chřibalka

Chata Chřibalka

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Chřibalka. Chata Chřibalka s výhľadom na hory sa nachádza v Buchloviciach a ponúka ubytovanie s kuchyňou a saunu. Ubytovanie Chata Chřibalka sa nachádza v meste Buchlovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Pre Chata v prírode Chata Chřibalka nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Baloncentrum Břestek

Baloncentrum Břestek

Ubytovanie (Penzión) Baloncentrum Břestek. Located in Buchlovice, Baloncentrum Břestek features a bar, garden and terrace. A à la carte breakfast is available daily at the guest house. Ubytovanie Baloncentrum Břestek sa nachádza v meste Buchlovice (Česko - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Buchlovice

Mesto Buchlovice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 8 hotelov a ubytovanie v meste Buchlovice.