Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Budakeszi

V meste Budakeszi (Maďarsko) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Budakeszi

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Budakeszi

Buda Side

9,7

Buda Side

Ubytovanie (Apartmány) Buda Side. Situated in Budakeszi, 48 km from Visegrád, Buda Side features a garden and free WiFi. Ubytovanie Buda Side sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Keszi Panzió

9,5

Keszi Panzió

Ubytovanie (Penzión) Keszi Panzió. Ubytovacie zariadenie Keszi Panzió sa nachádza v zelenej oblasti Budakeszi, 15 km alebo 20 minút jazdy autobusom od centra Budapešti. Ubytovanie Keszi Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Muskátlis apartman

9,4

Muskátlis apartman

Ubytovanie (Apartmán) Muskátlis apartman. Muskátlis apartman is situated in Budakeszi and offers a garden and a terrace. The property features garden views and is 50 km from Visegrád. Ubytovanie Muskátlis apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Margaréta Panzió

8,8

Margaréta Panzió

Ubytovanie (Penzión) Margaréta Panzió. Margaréta Panzió is a small and comfortable guesthouse in the historic town of Budakeszi, a western suburb of Budapest. Parking is possible free of charge. Ubytovanie Margaréta Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Eva Rooms

7,9

Eva Rooms

Ubytovanie (Penzión) Eva Rooms. Boasting a garden, Eva Rooms is located in Budakeszi. This guest house offers free WiFi and free parking. Ubytovanie Eva Rooms sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Budakeszi magánszállás

7

Budakeszi magánszállás

Ubytovanie (Apartmán) Budakeszi magánszállás. Budakeszi magánszállás is a self-catering accommodation located in a peaceful area of Budakeszi. Free WiFi access is available. Ubytovanie Budakeszi magánszállás sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Budakeszi

Mesto Budakeszi sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Budakeszi.