Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Budaörs

V meste Budaörs (Maďarsko) máme celkom 19 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Budaörs

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Budaörs

Rozsé Apartman

9,6

Rozsé Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Rozsé Apartman. Set in Budaörs in the Pest region, Rozsé Apartman features a balcony and garden views. Ubytovanie Rozsé Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Helga Vendégház

9,6

Helga Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Helga Vendégház. Featuring a garden, Helga Vendégház is set in Budaörs. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Helga Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Townhouse on Budapest border

9,6

Townhouse on Budapest border

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Townhouse on Budapest border. Located in Budaörs, Townhouse on Budapest border offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytovanie Townhouse on Budapest border sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Anna Apartment

9,5

Anna Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Anna Apartment. Apartmán Anna sa nachádza 10 minút jazdy od centra Budapešti. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, parkovisko zdarma a gril. Ubytovanie Anna Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Csiki Apartman

9,3

Csiki Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Csiki Apartman. Located 13 km from the centre of Budapest, Csiki Apartman offers free access to a seasonal outdoor pool, a terrace and free WiFi access. Ubytovanie Csiki Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Adler Hotel

9,1

Adler Hotel

Ubytovanie (Hotel) Adler Hotel. Located just 1 km from the M1 and M7 motorways, the Adler Hotel offers air-conditioned rooms with TV and free private parking. Ubytovanie Adler Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Attila-Apartman Budaörs

9,1

Attila-Apartman Budaörs

Ubytovanie (Apartmán) Attila-Apartman Budaörs. Attila-Apartman Budaörs is set in Budaörs and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytovanie Attila-Apartman Budaörs sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Mini Vendégház Budaörs

8,9

Mini Vendégház Budaörs

Ubytovanie (Penzión) Mini Vendégház Budaörs. The Mini Vendégház is located in Budaörs and offers studios with cable TV and free WiFi access. Ubytovanie Mini Vendégház Budaörs sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Varga-ház panzió

8,9

Varga-ház panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Varga-ház panzió. Set in Budaörs, 40 km from Esztergom, Varga-ház panzió offers a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Varga-ház panzió sa nachádza v meste Budaörs (Maďarsko - Pest).

Attila's House

8,8

Attila's House

Ubytovanie (Penzión) Attila's House. With an outdoor swimming pool, a terrace overlooking the surroundings, as well as table tennis and billiards, Attila's House is situated in Budaörs, 13 km... Ubytovanie Attila's House sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Holiday Inn Budapest-Budaörs

8,7

Holiday Inn Budapest-Budaörs

Ubytovanie (Hotel) Holiday Inn Budapest-Budaörs. Hotel Holiday Inn Budapest-Budaörs sa nachádza pri západnej bráne do Budapešti. Je teda ľahko prístupný z diaľnic M1 a M7 vedúcich z Viedne k Balatonu. Ubytovanie Holiday Inn Budapest-Budaörs sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Adler Panzio

8,6

Adler Panzio

Ubytovanie (Penzión) Adler Panzio. Hotel Adler Panzio sa nachádza v centre časti Budaörs pri západnom vjazde do Budapešti, len niekoľko 100 metrov od výjazdu z diaľníc M1-M7. Ubytovanie Adler Panzio sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Peregrino Panzió

6,7

Peregrino Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Peregrino Panzió. Penzión Peregrino sa nachádza v meste Budaörs, 2 minúty jazdy od najbližšieho výjazdu na diaľnici M1-M7. Ubytovanie Peregrino Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Peregrino Vendégház

1

Peregrino Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Peregrino Vendégház. Peregrino Vendégház is offering accommodation in Budaörs. Featuring family rooms, this property also provides guests with a terrace. Ubytovanie Peregrino Vendégház sa nachádza v meste Budaörs (Maďarsko - Pest).

Luca Holiday Hous

Luca Holiday Hous

Ubytovanie (Apartmán) Luca Holiday Hous. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Luca Holiday Hous provides accommodation in Budaörs with free WiFi and garden views. Ubytovanie Luca Holiday Hous sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Private Family Villa

Private Family Villa

Ubytovanie (Vila) Private Family Villa. Private Family Villa is set in Budaörs and offers a fitness centre and a terrace. Ubytovanie Private Family Villa sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Tiny house in preffered location next to Budapest.

Tiny house in preffered location next to Budapest.

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Tiny house in preffered location next to Budapest.. Tiny house in preffered location next to Budapest. Is set in Budaörs and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytovanie Tiny house in preffered location next to Budapest. sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Tiny house in preffered location next to Budapest.

Tiny house in preffered location next to Budapest.

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Tiny house in preffered location next to Budapest.. Located in Budaörs in the Pest region, Tiny house in preffered location next to Budapest. Features a patio and garden views. Ubytovanie Tiny house in preffered location next to Budapest. sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

SpencerHill Rooms

SpencerHill Rooms

Ubytovanie (Bed and breakfast) SpencerHill Rooms. SpencerHill Rooms is located in Budaörs. The accommodation is 36 km from Visegrád. A flat-screen TV is provided. Ubytovanie SpencerHill Rooms sa nachádza v meste Budaörs (Maďarsko - Pest).

Ubytovanie v meste Budaörs

Mesto Budaörs sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 19 hotelov a ubytovanie v meste Budaörs.