Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Budimír

V meste Budimír (Slovensko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Budimír

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Budimír

Ubytovanie Pri Ceste

9,6

Ubytovanie Pri Ceste

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie Pri Ceste. Ubytovanie Pri Ceste sa nachádza v obci Budimír a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, ako aj záhradu a terasu. Ubytovanie Ubytovanie Pri Ceste sa nachádza v meste Budimír (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovanie Pri Ceste má celkové hodnotenie 9,6. Pre Privát Ubytovanie Pri Ceste momentálne evidujeme 15 recenzií.

Linde Gasthaus

9,6

Linde Gasthaus

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Linde Gasthaus. Ubytovanie Linde Gasthaus je rekreačný dom na okraji obce Budimír so záhradou, sezónnym prenosným bazénom, grilom a detským ihriskom. Ubytovanie Linde Gasthaus sa nachádza v meste Budimír (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Linde Gasthaus má celkové hodnotenie 9,6. Pre Dovolenkový dom Linde Gasthaus momentálne evidujeme 24 recenzií.

Mini Motel

8,8

Mini Motel

Ubytovanie (Motel) Mini Motel. Toto ubytovanie sa nachádza v pokojnej časti obce Budimír, len 10 minút jazdy od Košíc, a hosťom ponúka ubytovanie v izbách so súkromným vchodom, bezplatné... Ubytovanie Mini Motel sa nachádza v meste Budimír (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 1 501 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Mini Motel má celkové hodnotenie 8,8. Pre Motel Mini Motel momentálne evidujeme 33 recenzií.

Ubytovanie v meste Budimír

Mesto Budimír sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Budimír.