Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Budkovce

V meste Budkovce (Slovensko) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Budkovce

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Budkovce

Nevšední ubytování jako u babičky. Budkovce 388

9,3

Nevšední ubytování jako u babičky. Budkovce 388

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Nevšední ubytování jako u babičky. Budkovce 388. Ubytovanie Nevšední ubytování jako u babičky. Budkovce 388 so záhradou a grilom sa nachádza v obci Budkovce. Ponúka výhľad na záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Nevšední ubytování jako u babičky. Budkovce 388 sa nachádza v meste Budkovce (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Nevšední ubytování jako u babičky. Budkovce 388 má celkové hodnotenie 9,3. Pre Dovolenkový dom Nevšední ubytování jako u babičky. Budkovce 388 momentálne evidujeme 10 recenzií.

Nevšední bydlení ve stylu 70. a 80.let

Nevšední bydlení ve stylu 70. a 80.let

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Nevšední bydlení ve stylu 70. a 80.let. Nevšední bydlení ve stylu 70. A 80.let is located in Budkovce. This holiday home offers a garden as well as free WiFi. Ubytovanie Nevšední bydlení ve stylu 70. a 80.let sa nachádza v meste Budkovce (Slovensko - Košický kraj).

Nevšední ubytování jako u babičky ve stylu 60.let

Nevšední ubytování jako u babičky ve stylu 60.let

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Nevšední ubytování jako u babičky ve stylu 60.let. Situated in Budkovce in the Košický kraj region, Nevšední ubytování jako u babičky ve stylu 60.let features a garden. Free WiFi is featured. Ubytovanie Nevšední ubytování jako u babičky ve stylu 60.let sa nachádza v meste Budkovce (Slovensko - Košický kraj).

Ubytovanie v meste Budkovce

Mesto Budkovce sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Budkovce.