Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Buje

V meste Buje (Chorvátsko) máme celkom 93 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Buje

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Buje

Holiday Home Bibali.4

10

Holiday Home Bibali.4

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Bibali.4. Situated in Bibali in the Istria region, Holiday Home Bibali.4 features a terrace and pool views. Ubytovanie Holiday Home Bibali.4 sa nachádza v meste Buje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Parenzana

9,9

Apartment Parenzana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Parenzana. Apartmán Parenzana vám ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet v obci Buje. Mesto Terst je vzdialené 27 km. Ubytovanie Apartment Parenzana sa nachádza v meste Buje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Bucic

9,9

Ferienhaus Bucic

Ubytovanie (Apartmány) Ferienhaus Bucic. Situated in Buje, 43 km from Poreč, Ferienhaus Bucic features a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Ferienhaus Bucic sa nachádza v meste Buje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Iris

9,9

Apartment Iris

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Iris. Apartmán Iris ponúka ubytovanie v meste Buje, 9 km od pláže Kanegra a 12 km od mesta Umag. Ubytovanie Apartment Iris sa nachádza v meste Buje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Lumière

9,8

Villa Lumière

Ubytovanie (Vila) Villa Lumière. Boasting a garden, private pool and pool views, Villa Lumière is situated in Buje. Ubytovanie Villa Lumière sa nachádza v meste Buje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 220 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday House Anja

9,7

Holiday House Anja

Ubytovanie (Vila) Holiday House Anja. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a patio, Holiday House Anja is situated in Buje. Ubytovanie Holiday House Anja sa nachádza v meste Buje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 324 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

B&B Laurus Residence

9,7

B&B Laurus Residence

Ubytovanie (Bed and breakfast) B&B Laurus Residence. Ubytovanie B&B Laurus Residence sa nachádza v letovisku Buje, 41 km od Poreči. Ponúka sezónny vonkajší bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie B&B Laurus Residence sa nachádza v meste Buje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuca za odmor Luna

9,7

Kuca za odmor Luna

Ubytovanie (Apartmán) Kuca za odmor Luna. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and barbecue facilities, Kuca za odmor Luna offers accommodation in Buje with free WiFi and pool... Ubytovanie Kuca za odmor Luna sa nachádza v meste Buje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APP GAŠI

9,7

APP GAŠI

Ubytovanie (Apartmány) APP GAŠI. APP GAŠI sa nachádza v letovisku Buje, 42 km od mesta Poreč. Ponúka vám záhradu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie APP GAŠI sa nachádza v meste Buje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Zec

9,7

Apartments Zec

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zec. Set in Buje, 40 km from Poreč, Apartments Zec offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Zec sa nachádza v meste Buje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Duerose

9,7

Apartment Duerose

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Duerose. Set in Buje in the Istria region, Apartment Duerose has a patio and garden views. Ubytovanie Apartment Duerose sa nachádza v meste Buje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Tina Istra

9,7

Apartment Tina Istra

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tina Istra. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v meste Buje a ponúka patio. Terst je vzdialený 29 km. Ubytovanie Apartment Tina Istra sa nachádza v meste Buje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pure Luxury Villa with private tennis court

9,6

Pure Luxury Villa with private tennis court

Ubytovanie (Vila) Pure Luxury Villa with private tennis court. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Pure Luxury Villa with private tennis court is set in Buje. Ubytovanie Pure Luxury Villa with private tennis court sa nachádza v meste Buje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 480 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

San Canzian Village & Hotel

9,6

San Canzian Village & Hotel

Ubytovanie (Hotel) San Canzian Village & Hotel. San Canzian Village & Hotel sa nachádza v srdci Istrie, v stredovekej dedine Mužolini Donji. Ponúka jedinečnú prírodu, gastronómiu a ubytovanie. Ubytovanie San Canzian Village & Hotel sa nachádza v meste Buje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 213 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Apartment Dorina

9,6

Studio Apartment Dorina

Ubytovanie (Apartmán) Studio Apartment Dorina. Studio Apartment Dorina is situated in Buje and offers a shared lounge and a garden. Ubytovanie Studio Apartment Dorina sa nachádza v meste Buje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Kornarija

9,5

Apartment Kornarija

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kornarija. Apartment Kornarija is located in Buje and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Apartment Kornarija sa nachádza v meste Buje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house with a parking space Kastel, Central Istria - Sredisnja Istra - 14572

9,5

Holiday house with a parking space Kastel, Central Istria - Sredisnja Istra - 14572

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house with a parking space Kastel, Central Istria - Sredisnja Istra - 14572. Located in Buje in the Istria region, Holiday house with a parking space Kastel, Central Istria - Sredisnja Istra - 14572 has a terrace. Ubytovanie Holiday house with a parking space Kastel, Central Istria - Sredisnja Istra - 14572 sa nachádza v meste Buje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bella & Stella rooms

9,5

Bella & Stella rooms

Ubytovanie (Bed and breakfast) Bella & Stella rooms. Bella & Stella rooms is located in Buje and offers a restaurant and a bar. The air-conditioned accommodation is 38 km from Poreč. Ubytovanie Bella & Stella rooms sa nachádza v meste Buje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

San Servolo Resort & Beer Spa

9,4

San Servolo Resort & Beer Spa

Ubytovanie (Hotel) San Servolo Resort & Beer Spa. San Servolo Resort & Beer Spa sa nachádza na istrijskom vidieku v blízkosti mesta Buje a ponúka reštauráciu, wellness centrum a bezplatné Wi-Fi pripojenie... Ubytovanie San Servolo Resort & Beer Spa sa nachádza v meste Buje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 134 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms Agroturizam Romano

9,4

Rooms Agroturizam Romano

Ubytovanie (Bed and breakfast) Rooms Agroturizam Romano. Ubytovanie Bed & Breakfast Romano sa nachádza v meste Buje, 35 km od mesta Poreč. Ponúka sezónny vonkajší bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Rooms Agroturizam Romano sa nachádza v meste Buje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartament Fiorella

9,4

Apartament Fiorella

Ubytovanie (Apartmán) Apartament Fiorella. Apartament Fiorella is situated in Buje and offers a restaurant, a shared lounge and a garden. Ubytovanie Apartament Fiorella sa nachádza v meste Buje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Agroturizam Radešić

9,4

Apartment Agroturizam Radešić

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Agroturizam Radešić. Apartmány Agroturizam Radešić sa nachádzajú v meste Buje a ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Mesto Terst je vzdialené 32 km. Ubytovanie Apartment Agroturizam Radešić sa nachádza v meste Buje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Viler

9,4

Apartments Viler

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Viler. Apartmány Viler sa nachádzajú v meste Buje a okrem ubytovania tu máte k dispozícii záhradu. Terst je od apartmánov vzdialený 25 km. Ubytovanie Apartments Viler sa nachádza v meste Buje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bed and Breakfast Konoba Pjero

9,3

Bed and Breakfast Konoba Pjero

Ubytovanie (Penzión) Bed and Breakfast Konoba Pjero. Toto ubytovacie zariadenie s terasou a výhľadom na záhradu sa nachádza v meste Buje v regióne Istria, 25 km od mesta Terst. Ubytovanie Bed and Breakfast Konoba Pjero sa nachádza v meste Buje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Kata

9,2

Apartman Kata

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Kata. Ubytovacie zariadenie Apartman Kata s bezplatným Wi-Fi sa nachádza v obci Buje a má záhradu a terasu s výhľadom do záhrady. Ubytovanie Apartman Kata sa nachádza v meste Buje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Rustica

9,1

Villa Rustica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Rustica. Vila Rustica je dovolenkový dom v obci Buje, 27 km od Terstu. Za pekného počasia si môžete pripraviť jedlá na grile a oddychovať v záhrade. Ubytovanie Villa Rustica sa nachádza v meste Buje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Nela

9,1

Apartments Nela

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nela. Apartmány Nela sa nachádzajú v Buje v Istrijskom regióne, 25 km od Triestu. Ponúkajú možnosť grilovania a výhľad do záhrady. Portorož je vzdialený 9 km. Ubytovanie Apartments Nela sa nachádza v meste Buje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman "Lien"

9,1

Apartman "Lien"

Ubytovanie (Penzión) Apartman "Lien". Set in Buje, Apartman "Lien" has a shared lounge, garden, casino, and free WiFi. Ubytovanie Apartman "Lien" sa nachádza v meste Buje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Tea

9,1

Guest House Tea

Ubytovanie (Bed and breakfast) Guest House Tea. Set in Buje, 43 km from Poreč, Guest House Tea offers a restaurant and free WiFi. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytovanie Guest House Tea sa nachádza v meste Buje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Parenzana

9,1

Villa Parenzana

Ubytovanie (Vila) Villa Parenzana. Vila Parenzana vám ponúka súkromný bazén, vonkajšiu vírivku a elegantne zariadené izby s bezplatným Wi-Fi. K dispozícii máte saunu, posilňovňu a salónik. Ubytovanie Villa Parenzana sa nachádza v meste Buje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 371 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Vesna

9

Apartmani Vesna

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Vesna. Located in Buje, 44 km from Poreč, Apartmani Vesna provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Vesna sa nachádza v meste Buje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Fanni

8,9

Casa Fanni

Ubytovanie (Apartmán) Casa Fanni. Situated in Buje in the Istria region, Casa Fanni features a patio and garden views. Ubytovanie Casa Fanni sa nachádza v meste Buje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casino Hotel Mulino

8,9

Casino Hotel Mulino

Ubytovanie (Hotel) Casino Hotel Mulino. Hotel Casino Mulino sa môže pochváliť jedným z najatraktívnejších kasín v Európe. Ubytovanie Casino Hotel Mulino sa nachádza v meste Buje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 121 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Leona

8,8

Apartment Leona

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Leona. Featuring a garden, an outdoor pool and garden views, Apartment Leona is located in Buje. Ubytovanie Apartment Leona sa nachádza v meste Buje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

B&B Marino

8,8

B&B Marino

Ubytovanie (Bed and breakfast) B&B Marino. Ubytovacie zariadenie B&B Marino sa nachádza v meste Buje a ponúka bezplatné Wi-Fi, reštauráciu a terasu. Na mieste nájdete aj aquapark a bar. Ubytovanie B&B Marino sa nachádza v meste Buje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Romantica La Parenzana

8,6

Casa Romantica La Parenzana

Ubytovanie (Bed and breakfast) Casa Romantica La Parenzana. Rodinné ubytovacie zariadenie Casa Romantica La Parenzana sa nachádza v robustnej budove bývalej farmy so silnými kamennými múrmi, drevenými trámami a... Ubytovanie Casa Romantica La Parenzana sa nachádza v meste Buje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bed and Breakfast Lovac

8,5

Bed and Breakfast Lovac

Ubytovanie (Bed and breakfast) Bed and Breakfast Lovac. Okúzľujúce ubytovacie zariadenie Bed and Breakfast Lovac sa nachádza uprostred sviežej záhrady a olivového hája, 3 km od centra mesta Buje. Ubytovanie Bed and Breakfast Lovac sa nachádza v meste Buje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Buje

8,2

Apartmani Buje

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Buje. Located in Buje in the Istria region, Apartmani Buje provides accommodation with free WiFi. Ubytovanie Apartmani Buje sa nachádza v meste Buje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Zephyr - Plovanija

7,7

Hotel Zephyr - Plovanija

Ubytovanie (Hotel) Hotel Zephyr - Plovanija. Hotel Zephyr sa nachádza vedľa diaľnice A9 / E751, 5 km od letiska Portorož a teší sa výhodnej polohe v severnej Istrii. Ubytovanie Hotel Zephyr - Plovanija sa nachádza v meste Buje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studios Kaštel

6,2

Studios Kaštel

Ubytovanie (Apartmány) Studios Kaštel. Štúdiá Kaštel sú situované 4 km od centra mesta Buje. Ubytovanie Studios Kaštel sa nachádza v meste Buje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Stefani

5,7

Villa Stefani

Ubytovanie (Vila) Villa Stefani. Nestled in a renovated old stone house dating back to 1909, Villa Stefani offers a private pool surrounded with sun loungers, a barbecue and a spacious... Ubytovanie Villa Stefani sa nachádza v meste Buje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 209 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Rogers Walker

Villa Rogers Walker

Ubytovanie (Vila) Villa Rogers Walker. Boasting a garden, private pool and pool views, Villa Rogers Walker is situated in Donje Baredine. Ubytovanie Villa Rogers Walker sa nachádza v meste Buje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 193 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Villa Plac.1

Holiday Home Villa Plac.1

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Villa Plac.1. Situated in Krasica in the Istria region, Holiday Home Villa Plac.1 features a garden. Ubytovanie Holiday Home Villa Plac.1 sa nachádza v meste Buje (Chorvátsko - Istria).

Holiday Home Irena

Holiday Home Irena

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Irena. Featuring a garden, private pool and garden views, Holiday Home Irena is located in Plovanija. Ubytovanie Holiday Home Irena sa nachádza v meste Buje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 195 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Bibali.2

Holiday Home Bibali.2

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Bibali.2. Situated in Bibali in the Istria region, Holiday Home Bibali.2 features a terrace and pool views. Ubytovanie Holiday Home Bibali.2 sa nachádza v meste Buje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Bibali.5

Holiday Home Bibali.5

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Bibali.5. Set in Bibali in the Istria region, Holiday Home Bibali.5 features a terrace and pool views. Ubytovanie Holiday Home Bibali.5 sa nachádza v meste Buje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

SPECIAL OFFER! NEW LUXURY VILLA with pool, fitness, office, outdoor bar&grill

SPECIAL OFFER! NEW LUXURY VILLA with pool, fitness, office, outdoor bar&grill

Ubytovanie (Vila) SPECIAL OFFER! NEW LUXURY VILLA with pool, fitness, office, outdoor bar&grill. SPECIAL OFFER! NEW LUXURY VILLA with pool, fitness, office, outdoor bar&grill is set in Buje and offers a seasonal outdoor swimming pool, a fitness centre... Ubytovanie SPECIAL OFFER! NEW LUXURY VILLA with pool, fitness, office, outdoor bar&grill sa nachádza v meste Buje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 329 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Stuartma

Villa Stuartma

Ubytovanie (Vila) Villa Stuartma. Featuring a garden, private pool and pool views, Villa Stuartma is located in Donje Baredine. Ubytovanie Villa Stuartma sa nachádza v meste Buje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 193 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Kaldanija VI

Holiday home Kaldanija VI

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Kaldanija VI. Located in Kaldanija, Holiday home Kaldanija VI features accommodation with a private pool, private parking and free WiFi. Ubytovanie Holiday home Kaldanija VI sa nachádza v meste Buje (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 297 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Nena

Holiday Home Nena

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Nena. Situated in Buje, Holiday Home Nena features a private pool. Ubytovanie Holiday Home Nena sa nachádza v meste Buje (Chorvátsko - Istria).

Holiday Home Nevenka

Holiday Home Nevenka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Nevenka. Holiday Home Nevenka is situated in Buje and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Holiday Home Nevenka sa nachádza v meste Buje (Chorvátsko - Istria).

Ubytovanie v meste Buje

Mesto Buje sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 93 hotelov a ubytovanie v meste Buje.