Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Bükkszék

V meste Bükkszék (Maďarsko) máme celkom 13 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Bükkszék

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Bükkszék

Szarvas Vendégház

9,7

Szarvas Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Szarvas Vendégház. Set in Bükkszék in the Heves region, Szarvas Vendégház has a patio and garden views. Ubytovanie Szarvas Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Erdőszéli házikó

9,7

Erdőszéli házikó

Ubytovanie (Apartmán) Erdőszéli házikó. Located in Bükkszék in the Heves region, Erdőszéli házikó has a patio and garden views. Ubytovanie Erdőszéli házikó sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Főnix Vendégház

9,6

Főnix Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Főnix Vendégház. Featuring a restaurant on site, Főnix Vendegház offers accommodation 500 metres from the Thermal Bath of Bükkszék; free computer and wired internet are... Ubytovanie Főnix Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Forrás Fogadó

9,6

Forrás Fogadó

Ubytovanie (Bed and breakfast) Forrás Fogadó. Located in Bükkszék, Forrás Fogadó offers a garden with a terrace, free WiFi, barbecue facilities. Free parking spaces are available on site. Ubytovanie Forrás Fogadó sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vincze Villa Vendégház

9,5

Vincze Villa Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Vincze Villa Vendégház. Situated in Bükkszék, Vincze Villa Vendégház has a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi. Ubytovanie Vincze Villa Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Napfény Vendégház

9,4

Napfény Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Napfény Vendégház. The peasant-style building of the Napfény Vendégház is located 1 km away from the Thermal Bath and the Open-air beach of Bükkszék and offers en-suite... Ubytovanie Napfény Vendégház sa nachádza v meste Bükkszék (Maďarsko - Heves).

Diófa Vendégház

9

Diófa Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Diófa Vendégház. Diófa Vendégház provides free WiFi throughout the property and rooms with air conditioning in Bükkszék. Ubytovanie Diófa Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gesztenyes Vendeghaz

8,6

Gesztenyes Vendeghaz

Ubytovanie (Penzión) Gesztenyes Vendeghaz. Gesztenyes Vendeghaz is set in Bükkszék and features a garden and a terrace. The accommodation offers a shared kitchen and a shared lounge for guests. Ubytovanie Gesztenyes Vendeghaz sa nachádza v meste Bükkszék (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kemencés Ház

8,4

Kemencés Ház

Ubytovanie (Apartmán) Kemencés Ház. Situated in Bükkszék in the Heves region, Kemencés Ház features a garden. The property is 35 km from Demjén and free private parking is available. Ubytovanie Kemencés Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hegyi nyaraló

Hegyi nyaraló

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Hegyi nyaraló. Hegyi nyaraló is situated in Bükkszék. The accommodation is 35 km from Demjén. Ubytovanie Hegyi nyaraló sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Retró Apartman

Retró Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Retró Apartman. Featuring a shared lounge, a garden, and barbecue facilities, Retró Apartman provides accommodation in Bükkszék with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Retró Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Erdei termálfürdő akár csoportoknak is.

Erdei termálfürdő akár csoportoknak is.

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Erdei termálfürdő akár csoportoknak is.. Erdei termálfürdő akár csoportoknak is. Is located in Bükkszék and offers a restaurant, free bikes and a garden. Ubytovanie Erdei termálfürdő akár csoportoknak is. sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 220 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Bükkszék

Mesto Bükkszék sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 13 hotelov a ubytovanie v meste Bükkszék.