Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Bukovec

V meste Bukovec (Slovensko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Bukovec

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Bukovec

Dom pri jazere s výrivkou

Dom pri jazere s výrivkou

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Dom pri jazere s výrivkou. Dom pri jazere s výrivkou is located in Bukovec and offers a garden. This holiday home offers a terrace. Košice is 8 km from the holiday home. Ubytovanie Dom pri jazere s výrivkou sa nachádza v meste Bukovec (Slovensko - Košický kraj).

Ubytovňa s výhľadom na jazero

Ubytovňa s výhľadom na jazero

Ubytovanie (Penzión) Ubytovňa s výhľadom na jazero. Located in Bukovec, Ubytovňa s výhľadom na jazero features a garden, terrace and free WiFi. Guests can enjoy mountain views. Ubytovanie Ubytovňa s výhľadom na jazero sa nachádza v meste Bukovec (Slovensko - Košický kraj). Pre Penzión Ubytovňa s výhľadom na jazero nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Summer house near lake

Summer house near lake

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Summer house near lake. Ubytovacie zariadenie Summer house near lake sa nachádza v obci Bukovec v Košickom kraji a ponúka balkón a výhľad do záhrady. Ubytovanie Summer house near lake sa nachádza v meste Bukovec (Slovensko - Košický kraj).

Holiday home Bukover

Holiday home Bukover

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Bukover. Ubytovanie Holiday home Bukover sa nachádza v obci Bukovec. Jeho súčasťou je kompletne vybavená kuchyňa. Rekreačný dom ponúka 2 spálne a obývaciu izbu s... Ubytovanie Holiday home Bukover sa nachádza v meste Bukovec (Slovensko - Košický kraj). Pre Dovolenkový dom Holiday home Bukover nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Holiday home Bukovec

Holiday home Bukovec

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Bukovec. Dovolenkový dom Bukovec ponúka ubytovanie s kompletne vybavenou kuchyňou v obci Bukovec. K dispozícii je TV a obývacia izba. Ubytovanie Holiday home Bukovec sa nachádza v meste Bukovec (Slovensko - Košický kraj). Pre Dovolenkový dom Holiday home Bukovec nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Bukovec

Mesto Bukovec sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Bukovec.