Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Bukovina

V meste Bukovina (Slovensko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Bukovina

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Bukovina

Apartmány Smrečie

9,1

Apartmány Smrečie

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Smrečie. Apartmány Smrečie sa nachádzajú v obci Bukovina, 2 km od Liptovskej Mary. Ubytovanie Apartmány Smrečie sa nachádza v meste Bukovina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Smrečie má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmán Apartmány Smrečie momentálne evidujeme 49 recenzií.

Apartmán Mária

8,5

Apartmán Mária

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Mária. Apartmán Mária sa nachádza v Liptovskej Sielnici v Žilinskom kraji. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Mária sa nachádza v meste Bukovina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Bukovina

8,2

Apartment Bukovina

Ubytovanie (Penzión) Apartment Bukovina. Ubytovanie Apartment Bukovina sa nachádza v obci Bukovina a ponúka gril a záhradu. K dispozícii je aj terasa a bar. Ubytovanie Apartment Bukovina sa nachádza v meste Bukovina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartment Bukovina má celkové hodnotenie 8,2. Pre Penzión Apartment Bukovina momentálne evidujeme 12 recenzií.

Chalupa Bukovina

Chalupa Bukovina

Ubytovanie (Vidiecky dom) Chalupa Bukovina. Chalupa Bukovina s výhľadom na hory a terasou sa nachádza v obci Bukovina a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chalupa Bukovina sa nachádza v meste Bukovina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Vidiecky dom Chalupa Bukovina nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Two-Bedroom Holiday Home in Bukovina

Two-Bedroom Holiday Home in Bukovina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday Home in Bukovina. Set in Bukovina in the Žilinský kraj region, Two-Bedroom Holiday Home in Bukovina is a 4-star property featuring free WiFi. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday Home in Bukovina sa nachádza v meste Bukovina (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Dovolenkový dom Two-Bedroom Holiday Home in Bukovina nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Bukovina

Mesto Bukovina sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Bukovina.