Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Bukovina

V meste Bukovina (Slovensko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Bukovina

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Bukovina

Chata Bellago

10

Chata Bellago

Ubytovanie Chata Bellago. Offering a shared lounge and garden view, Chata Bellago is situated in Bukovina, 13 km from Aquapark Tatralandia and 26 km from Orava Castle. Ubytovanie Chata Bellago sa nachádza v meste Bukovina (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmány Smrečie

9,1

Apartmány Smrečie

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Smrečie. Apartmány Smrečie sa nachádzajú v obci Bukovina, 2 km od Liptovskej Mary. Ubytovanie Apartmány Smrečie sa nachádza v meste Bukovina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmány Smrečie má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmán Apartmány Smrečie momentálne evidujeme 49 recenzií.

Apartmán Mária

8,5

Apartmán Mária

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Mária. Apartmán Mária sa nachádza v Liptovskej Sielnici v Žilinskom kraji. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Mária sa nachádza v meste Bukovina (Slovensko - Žilinský kraj).

Chalupa Bukovina

Chalupa Bukovina

Ubytovanie (Vidiecky dom) Chalupa Bukovina. Chalupa Bukovina s výhľadom na hory a terasou sa nachádza v obci Bukovina a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chalupa Bukovina sa nachádza v meste Bukovina (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Vidiecky dom Chalupa Bukovina nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Bukovina

Mesto Bukovina sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Bukovina.