Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Butkovići

V meste Butkovići (Chorvátsko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Butkovići

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Butkovići

Paradis Villa Ana

10

Paradis Villa Ana

Ubytovanie (Vila) Paradis Villa Ana. Boasting a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool, and a garden, Paradis Villa Ana features accommodation in Butkovići with free WiFi and pool views. Ubytovanie Paradis Villa Ana sa nachádza v meste Butkovići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 180 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa 9 MANI

10

Villa 9 MANI

Ubytovanie (Vila) Villa 9 MANI. Featuring a garden, an outdoor pool and garden views, Villa 9 MANI is set in Butkovići. Ubytovanie Villa 9 MANI sa nachádza v meste Butkovići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Green Frame

9,9

Villa Green Frame

Ubytovanie (Vila) Villa Green Frame. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Green Frame is set in Butkovići. Ubytovanie Villa Green Frame sa nachádza v meste Butkovići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 355 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villas Sonne

9

Villas Sonne

Ubytovanie (Vily) Villas Sonne. Located in Butkovići, 35 km from Rabac, Villas Sonne provides a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Villas Sonne sa nachádza v meste Butkovići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 199 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Bella

8,8

Villa Bella

Ubytovanie (Vila) Villa Bella. Located in Butkovići, Villa Bella provides a private pool and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 35 km from Rabac. Ubytovanie Villa Bella sa nachádza v meste Butkovići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Butkovici III

Holiday home Butkovici III

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Butkovici III. Situated in Butkovići, Holiday home Butkovici III provides accommodation with a private pool. The accommodation is 24 km from Pula. Ubytovanie Holiday home Butkovici III sa nachádza v meste Butkovići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Cassonni at Paradiz

Villa Cassonni at Paradiz

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Cassonni at Paradiz. Villa Cassonni at Paradiz is set in Butkovići and offers a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge and a garden. Ubytovanie Villa Cassonni at Paradiz sa nachádza v meste Butkovići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 243 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa BALI

Villa BALI

Ubytovanie (Vila) Villa BALI. Boasting a garden, an outdoor pool and garden views, Villa BALI is situated in Butkovići. Ubytovanie Villa BALI sa nachádza v meste Butkovići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 248 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Berenice

Villa Berenice

Ubytovanie (Vila) Villa Berenice. Featuring a private pool and garden views, Villa Berenice is situated in Butkovići. Guests staying at this villa have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Villa Berenice sa nachádza v meste Butkovići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 133 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Amber

Villa Amber

Ubytovanie (Vila) Villa Amber. Boasting accommodation with a private pool, Villa Amber is situated in Butkovići. Ubytovanie Villa Amber sa nachádza v meste Butkovići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 225 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Charming Villa Paradise

Charming Villa Paradise

Ubytovanie (Vila) Charming Villa Paradise. Charming Villa Paradise is situated in Butkovići and offers a garden. Complimentary WiFi is provided. The villa offers a terrace. Ubytovanie Charming Villa Paradise sa nachádza v meste Butkovići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 230 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Bonasini 47 with Outdoor Swimmingpool

Holiday home Bonasini 47 with Outdoor Swimmingpool

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Bonasini 47 with Outdoor Swimmingpool. Located in Butkovići, Holiday home Bonasini 47 with Outdoor Swimmingpool provides a private pool. The air-conditioned accommodation is 25 km from Pula. Ubytovanie Holiday home Bonasini 47 with Outdoor Swimmingpool sa nachádza v meste Butkovići (Chorvátsko - Istria).

Villa San

Villa San

Ubytovanie (Vila) Villa San. Located in Butkovići in the Istria region, Villa San has a garden. This property offers access to free WiFi. The villa also includes 2 bathrooms. Ubytovanie Villa San sa nachádza v meste Butkovići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 210 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Raj Juršići

Vila Raj Juršići

Ubytovanie (Vila) Vila Raj Juršići. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Vila Raj Juršići is located in Butkovići. Ubytovanie Vila Raj Juršići sa nachádza v meste Butkovići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 170 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Butkovici 07

Holiday Home Butkovici 07

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Butkovici 07. Situated in Butkovići, Holiday Home Butkovici 07 provides a private pool. This holiday home features barbecue facilities. Ubytovanie Holiday Home Butkovici 07 sa nachádza v meste Butkovići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 387 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Butkovići

Mesto Butkovići sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Butkovići.