Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Bystřice pod Hostýnem

V meste Bystřice pod Hostýnem (Česká republika) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Bystřice pod Hostýnem

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Bystřice pod Hostýnem

Penzion Rondo

9,4

Penzion Rondo

Ubytovanie (Penzión) Penzion Rondo. Penzión Rondo je situovaný v tichej štvrti pri mestskom parku, 15 minút peši od centra mesta Bystřice pod Hostýnem a 9 km od lyžiarskeho strediska Rusava. Ubytovanie Penzion Rondo sa nachádza v meste Bystřice pod Hostýnem (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Rondo má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion Rondo momentálne evidujeme 161 recenzií.

Pension Brusenka

9,3

Pension Brusenka

Ubytovanie (Penzión) Pension Brusenka. Penzión Brusenka sa nachádza na pokojnom mieste v chránenej prírodnej oblasti Hostýnské vrchy a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo verejných... Ubytovanie Pension Brusenka sa nachádza v meste Bystřice pod Hostýnem (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pension Brusenka má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Pension Brusenka momentálne evidujeme 383 recenzií.

Sola Gratia

Sola Gratia

Ubytovanie (Penzión) Sola Gratia. Sola Gratia is located in Bystřice pod Hostýnem and has a bar, a garden and a terrace. Free WiFi is featured. Ubytovanie Sola Gratia sa nachádza v meste Bystřice pod Hostýnem (Česko - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Bystřice pod Hostýnem

Mesto Bystřice pod Hostýnem sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Bystřice pod Hostýnem.