Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Čara

V meste Čara (Chorvátsko) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Čara

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Čara

House Riva

10

House Riva

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Riva. Featuring a garden and a terrace, House Riva provides accommodation in Zavalatica with free WiFi and garden views. Ubytovanie House Riva sa nachádza v meste Čara (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Laus

9,3

Apartments Laus

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Laus. Apartmány Laus sa nachádzajú len 10 minút chôdze od piesočnatej pláže v kľudnej zátoke Zavalatica. Ubytovanie Apartments Laus sa nachádza v meste Čara (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Marija

9,3

Apartmani Marija

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Marija. Ubytovanie Apartmani Marija sa nachádza v obci Zavalatica, 27 km od mesta Korčula. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Marija sa nachádza v meste Čara (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Zavalatica, Korcula - 4453

9

Apartments with a parking space Zavalatica, Korcula - 4453

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Zavalatica, Korcula - 4453. Apartments with a parking space Zavalatica, Korcula - 4453 features sea views, free WiFi and free private parking, located in Zavalatica. Ubytovanie Apartments with a parking space Zavalatica, Korcula - 4453 sa nachádza v meste Čara (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Tomic

8,8

Apartmani Tomic

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Tomic. Apartmány Tomic s grilom a so záhradou sa nachádzajú v obci Zavalatica a ponúkajú vám bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Tomic sa nachádza v meste Čara (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Frane Apartment

8,6

Frane Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Frane Apartment. Boasting a garden, a private beach area, and a terrace, Frane Apartment features accommodation in Zavalatica with free WiFi and sea views. Ubytovanie Frane Apartment sa nachádza v meste Čara (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Foissner Apartments

8,5

Foissner Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Foissner Apartments. Set in Zavalatica, 27 km from Korčula, Foissner Apartments offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Foissner Apartments sa nachádza v meste Čara (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 546

8,3

Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 546

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 546. Located in Čara, this apartment features a patio with sea views. The unit is 43 km from Makarska. An oven and a fridge can be found in the kitchen. Ubytovanie Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 546 sa nachádza v meste Čara (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Apartment Zavalatica 183e

Apartment Zavalatica 183e

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zavalatica 183e. Apartment Zavalatica 183e is situated in Zavalatica and offers an outdoor swimming pool. Ubytovanie Apartment Zavalatica 183e sa nachádza v meste Čara (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Andro apartment

Andro apartment

Ubytovanie (Apartmán) Andro apartment. Andro apartment is located in Zavalatica and offers a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Andro apartment sa nachádza v meste Čara (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 9285

Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 9285

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 9285. Located in Zavalatica in the Korcula Island region, Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 9285 provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 9285 sa nachádza v meste Čara (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Apartments with a parking space Zavalatica, Korcula - 4459

Apartments with a parking space Zavalatica, Korcula - 4459

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Zavalatica, Korcula - 4459. Apartments with a parking space Zavalatica, Korcula - 4459 has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Zavalatica. Ubytovanie Apartments with a parking space Zavalatica, Korcula - 4459 sa nachádza v meste Čara (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Family friendly house with a swimming pool Zavalatica, Korcula - 9476

Family friendly house with a swimming pool Zavalatica, Korcula - 9476

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Family friendly house with a swimming pool Zavalatica, Korcula - 9476. Boasting accommodation with a private pool, Family friendly house with a swimming pool Zavalatica, Korcula - 9476 is situated in Zavalatica. Ubytovanie Family friendly house with a swimming pool Zavalatica, Korcula - 9476 sa nachádza v meste Čara (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Holiday home Cara III

Holiday home Cara III

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Cara III. Set in Čara in the Korcula Island region, Holiday home Cara III is a 4-star property boasting free WiFi. The property provides free private parking. Ubytovanie Holiday home Cara III sa nachádza v meste Čara (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 394 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Tanja

Apartments Tanja

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tanja. Tanja is located in Čara. Free WiFi is offered. The apartment offers a terrace. Korčula is 18 km from Tanja. Ubytovanie Apartments Tanja sa nachádza v meste Čara (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment 'M'

Apartment 'M'

Ubytovanie (Apartmán) Apartment 'M'. Apartment 'M' is located in Čara. Complimentary WiFi is provided. Korčula is 17 km from the apartment. Ubytovanie Apartment 'M' sa nachádza v meste Čara (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bartul

Bartul

Ubytovanie (Apartmány) Bartul. Offering a terrace, Bartul offers accommodation in Čara. Ubytovanie Bartul sa nachádza v meste Čara (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 111 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Marelic - Sun Beach

Apartmani Marelic - Sun Beach

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Marelic - Sun Beach. Located in Čara, Apartmani Marelic - Sun Beach provides accommodation with an outdoor pool, a garden and a terrace. Ubytovanie Apartmani Marelic - Sun Beach sa nachádza v meste Čara (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seaside house for families with children Zavalatica, Korcula - 19045

Seaside house for families with children Zavalatica, Korcula - 19045

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Seaside house for families with children Zavalatica, Korcula - 19045. Set in Čara in the Korcula Island region, Seaside house for families with children Zavalatica, Korcula - 19045 features a balcony and sea views. Ubytovanie Seaside house for families with children Zavalatica, Korcula - 19045 sa nachádza v meste Čara (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 119 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 17728

Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 17728

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 17728. Set in Zavalatica in the Korcula Island region, Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 17728 has a terrace and sea views. Ubytovanie Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 17728 sa nachádza v meste Čara (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 9274

Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 9274

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 9274. Featuring free WiFi, Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 9274 is situated on the beachfront in Zavalatica. Ubytovanie Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 9274 sa nachádza v meste Čara (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 185

Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 185

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 185. Located 43 km from Makarska, Apartment Zavalatica 185a offers accommodation in Čara. The property boasts views of the sea is 50 km from Hvar. Ubytovanie Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 185 sa nachádza v meste Čara (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Apartments with a parking space Zavalatica, Korcula - 9690

Apartments with a parking space Zavalatica, Korcula - 9690

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Zavalatica, Korcula - 9690. Set in Zavalatica in the Korcula Island region, Apartments with a parking space Zavalatica, Korcula - 9690 has a terrace and sea views. Ubytovanie Apartments with a parking space Zavalatica, Korcula - 9690 sa nachádza v meste Čara (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 143 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Zavalatica, Korcula - 14204

Apartments with a parking space Zavalatica, Korcula - 14204

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Zavalatica, Korcula - 14204. Apartment Zavalatica 14204c offers accommodation in Čara. Apartment Zavalatica 14204c boasts views of the sea and is 43 km from Makarska. Ubytovanie Apartments with a parking space Zavalatica, Korcula - 14204 sa nachádza v meste Čara (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Cara 7

Apartment Cara 7

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Cara 7. Apartment Cara 7 is situated in Zavalatica. The air-conditioned accommodation is 27 km from Korčula. Ubytovanie Apartment Cara 7 sa nachádza v meste Čara (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Aurora

Apartman Aurora

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Aurora. Apartman Aurora is situated in Čara and offers a restaurant, a garden and a private beach area. Ubytovanie Apartman Aurora sa nachádza v meste Čara (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seaside apartments with a swimming pool Zavalatica, Korcula - 9150

Seaside apartments with a swimming pool Zavalatica, Korcula - 9150

Ubytovanie (Apartmán) Seaside apartments with a swimming pool Zavalatica, Korcula - 9150. Featuring a year-round outdoor pool and sea views, Seaside apartments with a swimming pool Zavalatica, Korcula - 9150 is located in Zavalatica. Ubytovanie Seaside apartments with a swimming pool Zavalatica, Korcula - 9150 sa nachádza v meste Čara (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Seaside apartments with a swimming pool Zavalatica, Korcula - 183

Seaside apartments with a swimming pool Zavalatica, Korcula - 183

Ubytovanie (Apartmány) Seaside apartments with a swimming pool Zavalatica, Korcula - 183. Ubytovacie zariadenie Seaside apartments with a swimming pool Zavalatica, Korcula - 183 sa nachádza v obci Zavalatica, 28 km od mesta Korčula. Ubytovanie Seaside apartments with a swimming pool Zavalatica, Korcula - 183 sa nachádza v meste Čara (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Apartment Zavalatica 4461b

Apartment Zavalatica 4461b

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zavalatica 4461b. Ubytovanie sa nachádza v meste Zavalatica, 43 km od Makarskej a 50 km od Hvaru. Ubytovanie Apartment Zavalatica 4461b sa nachádza v meste Čara (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 182

Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 182

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 182. Situated in Zavalatica in the Korcula Island region, Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 182 features a terrace and sea views. Ubytovanie Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 182 sa nachádza v meste Čara (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 9138

Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 9138

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 9138. Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 9138 is situated in Zavalatica. Ubytovanie Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 9138 sa nachádza v meste Čara (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Apartman Hana

Apartman Hana

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Hana. Apartment Hana is modernly equipped and stands out with its style from the ambience and atmosphere of the place where it is located. Ubytovanie Apartman Hana sa nachádza v meste Čara (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 122 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Zavalatica, Korcula - 4458

Apartments with a parking space Zavalatica, Korcula - 4458

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Zavalatica, Korcula - 4458. Apartments with a parking space Zavalatica, Korcula - 4458 is situated in Zavalatica. Ubytovanie Apartments with a parking space Zavalatica, Korcula - 4458 sa nachádza v meste Čara (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Zavalatica, Korcula - 16164

Apartments with a parking space Zavalatica, Korcula - 16164

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Zavalatica, Korcula - 16164. Apartments with a parking space Zavalatica, Korcula - 16164 is located in Zavalatica and offers a fitness centre. Ubytovanie Apartments with a parking space Zavalatica, Korcula - 16164 sa nachádza v meste Čara (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Apartments with WiFi Zavalatica, Korcula - 9145

Apartments with WiFi Zavalatica, Korcula - 9145

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with WiFi Zavalatica, Korcula - 9145. Apartment Zavalatica 9145a offers accommodation in Čara. Guests benefit from patio. Ubytovanie Apartments with WiFi Zavalatica, Korcula - 9145 sa nachádza v meste Čara (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home in Cara/Insel Korcula 37004

Holiday home in Cara/Insel Korcula 37004

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Cara/Insel Korcula 37004. Holiday home in Cara/Insel Korcula 37004 in Čara offers accommodation with free WiFi, 500 metres from Plitvine Beach, 750 metres from Mikulina Luka Beach... Ubytovanie Holiday home in Cara/Insel Korcula 37004 sa nachádza v meste Čara (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 14498

Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 14498

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 14498. Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 14498 has sea views, free WiFi and free private parking, set in Zavalatica. Ubytovanie Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 14498 sa nachádza v meste Čara (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 9137

Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 9137

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 9137. Situated in Zavalatica in the Korcula Island region, Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 9137 has a terrace. Ubytovanie Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 9137 sa nachádza v meste Čara (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 148 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 4461

Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 4461

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 4461. Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 4461 has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Zavalatica. Ubytovanie Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 4461 sa nachádza v meste Čara (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 4387

Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 4387

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 4387. Apartment Zavalatica 4387a offers accommodation in Čara, 43 km from Makarska and 49 km from Hvar. Ubytovanie Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 4387 sa nachádza v meste Čara (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Studio Apartment MojMir

Studio Apartment MojMir

Ubytovanie (Apartmán) Studio Apartment MojMir. Located in Zavalatica in the Korcula Island region, Studio Apartment MojMir has a terrace and sea views. Ubytovanie Studio Apartment MojMir sa nachádza v meste Čara (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zavalatica IV

Apartment Zavalatica IV

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zavalatica IV. Apartment Zavalatica IV is located in Zavalatica. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Apartment Zavalatica IV sa nachádza v meste Čara (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 193 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday House Babina

Holiday House Babina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House Babina. Situated in Čara in the Korcula Island region, Holiday House Babina features a balcony. Ubytovanie Holiday House Babina sa nachádza v meste Čara (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment MojMir 1

Apartment MojMir 1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment MojMir 1. Apartment MojMir 1 is set in Zavalatica and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment MojMir 1 sa nachádza v meste Čara (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with WiFi Zavalatica, Korcula - 9144

Apartments with WiFi Zavalatica, Korcula - 9144

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with WiFi Zavalatica, Korcula - 9144. With sea views, Apartments with WiFi Zavalatica, Korcula - 9144 is set in Zavalatica and has free WiFi. Ubytovanie Apartments with WiFi Zavalatica, Korcula - 9144 sa nachádza v meste Čara (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 9280

Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 9280

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 9280. Set in Zavalatica in the Korcula Island region, Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 9280 offers accommodation with free WiFi and free private... Ubytovanie Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 9280 sa nachádza v meste Čara (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 4419

Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 4419

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 4419. Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 4419 has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Zavalatica. Ubytovanie Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 4419 sa nachádza v meste Čara (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Zavalatica, Korcula - 545

Apartments with a parking space Zavalatica, Korcula - 545

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Zavalatica, Korcula - 545. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v obci Čara a je vzdialený 43 km od mesta Makarská. Ubytovanie Apartments with a parking space Zavalatica, Korcula - 545 sa nachádza v meste Čara (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house Gabrijel

Holiday house Gabrijel

Ubytovanie (Penzión) Holiday house Gabrijel. Set in Zavalatica, Holiday house Gabrijel has a garden and a terrace. Ubytovanie Holiday house Gabrijel sa nachádza v meste Čara (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 166 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Sofia Zavalatica

Villa Sofia Zavalatica

Ubytovanie (Vila) Villa Sofia Zavalatica. Set in Čara, Villa Sofia Zavalatica offers a patio with pool and garden views, as well as an outdoor pool, fitness centre and spa centre. Ubytovanie Villa Sofia Zavalatica sa nachádza v meste Čara (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 735 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury Apartment Sofia

Luxury Apartment Sofia

Ubytovanie (Apartmán) Luxury Apartment Sofia. Luxury Apartment Sofia is situated in Čara. This apartment offers accommodation with free WiFi. The apartment also has 3 bathrooms. Ubytovanie Luxury Apartment Sofia sa nachádza v meste Čara (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 385 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Čara

Mesto Čara sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Čara.