Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Čatrnja

V meste Čatrnja (Chorvátsko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Čatrnja

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Čatrnja

Apartman Jasmin

9,7

Apartman Jasmin

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Jasmin. Situated in Čatrnja in the Karlovac county region, Apartman Jasmin features a garden. Ubytovanie Apartman Jasmin sa nachádza v meste Čatrnja (Chorvátsko - Karlovac county).

Apartment Elena

9,6

Apartment Elena

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Elena. Set in Čatrnja in the Karlovac county region, Apartment Elena has a garden. Ubytovanie Apartment Elena sa nachádza v meste Čatrnja (Chorvátsko - Karlovac county).

Nika

9,1

Nika

Ubytovanie (Penzión) Nika. Featuring free WiFi throughout the property, Nika is situated in Čatrnja. Ubytovanie Nika sa nachádza v meste Čatrnja (Chorvátsko - Karlovac county).

Rooms Vuk

8,7

Rooms Vuk

Ubytovanie (Penzión) Rooms Vuk. Ubytovacie zariadenie Rooms Vuk sa nachádza v obci Čatrnja, len 6 km od vstupu do prírodného parku Plitvické jazerá. Ubytovanie Rooms Vuk sa nachádza v meste Čatrnja (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Studio apartments Kaya

Studio apartments Kaya

Ubytovanie (Apartmány) Studio apartments Kaya. Located in Čatrnja, Studio apartments Kaya provides accommodation with air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytovanie Studio apartments Kaya sa nachádza v meste Čatrnja (Chorvátsko - Karlovac county).

Ubytovanie v meste Čatrnja

Mesto Čatrnja sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Čatrnja.