Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Cegléd

V meste Cegléd (Maďarsko) máme celkom 8 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Cegléd

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Cegléd

Kokeny es Fia Cottage Houses

9,7

Kokeny es Fia Cottage Houses

Ubytovanie (Farma) Kokeny es Fia Cottage Houses. Chatové domy Kokeny es Fia sa nachádzajú v meste Cegléd. Ubytovanie Kokeny es Fia Cottage Houses sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Belvárosi Apartman Cegléd

9,5

Belvárosi Apartman Cegléd

Ubytovanie (Apartmán) Belvárosi Apartman Cegléd. Situated in Cegléd, Belvárosi Apartman Cegléd features air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Belvárosi Apartman Cegléd sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Centrum Apartman

9,4

Centrum Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Centrum Apartman. Offering garden views, Centrum Apartman in Cegléd offers accommodation, a shared lounge and a garden. Free WiFi is featured throughout the property. Ubytovanie Centrum Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mandula Apartman

8,8

Mandula Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Mandula Apartman. Featuring garden views, Mandula Apartman in Cegléd features accommodation, a restaurant, a garden and a terrace. Ubytovanie Mandula Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aquarell Hotel

8,4

Aquarell Hotel

Ubytovanie (Hotel) Aquarell Hotel. Offering a free wellness area with an indoor pool and a sauna, the Aquarell Hotel is situated in the southern part of Pest county in Cegléd. Ubytovanie Aquarell Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

CVSE Clubház és Panzió

8,3

CVSE Clubház és Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) CVSE Clubház és Panzió. Located in Cegléd, CVSE Clubház és Panzió provides accommodation with an outdoor pool, free WiFi, a restaurant and a bar. Ubytovanie CVSE Clubház és Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ceglédi Apartmanpark & Kemping

8,1

Ceglédi Apartmanpark & Kemping

Ubytovanie (Apartmány) Ceglédi Apartmanpark & Kemping. Located in Cegléd, Ceglédi Apartmanpark & Kemping is situated next to the Aqua Centrum Water Park and the Cegléd Thermal Baths. Ubytovanie Ceglédi Apartmanpark & Kemping sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alföld Hotel & Étterem

7

Alföld Hotel & Étterem

Ubytovanie (Hotel) Alföld Hotel & Étterem. Alföld Hotel & Étterem is situated in Cegléd, a 15-minute walk from the Cegléd Thermal Baths and within a range of 2 km from the main train station and a... Ubytovanie Alföld Hotel & Étterem sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Cegléd

Mesto Cegléd sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 8 hotelov a ubytovanie v meste Cegléd.