Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Cerklje na Gorenjskem

V meste Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko) máme celkom 45 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Cerklje na Gorenjskem

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Cerklje na Gorenjskem

Chalet Alpinka

10

Chalet Alpinka

Ubytovanie (Horské chaty) Chalet Alpinka. Chalet Alpinka offers elegant Alpine-style chalets in the untouched nature of the Julian Alps, with direct access to hiking trails and the slopes of the... Ubytovanie Chalet Alpinka sa nachádza v meste Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 111 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Sivka

9,9

Apartments Sivka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sivka. Situated in Cerklje na Gorenjskem, 40 km from Brezovica, Apartments Sivka features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Sivka sa nachádza v meste Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Krvavec

9,8

Apartments Krvavec

Ubytovanie (Horské chaty) Apartments Krvavec. Located in Cerklje na Gorenjskem, 18 km from Kranj, Apartments Krvavec provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Krvavec sa nachádza v meste Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 111 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bajta Luna Krvavec (ski-in/out)

9,7

Bajta Luna Krvavec (ski-in/out)

Ubytovanie (Chata v prírode) Bajta Luna Krvavec (ski-in/out). Bajta Luna Krvavec (ski-in/out) has mountain views, free WiFi and free private parking, set in Cerklje na Gorenjskem. Ubytovanie Bajta Luna Krvavec (ski-in/out) sa nachádza v meste Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 235 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cottage House Jakob

9,6

Cottage House Jakob

Ubytovanie (Horská chata) Cottage House Jakob. Featuring a hot tub and sauna facilities, Cottage House Jakob is surrounded by a forest and offers elegantly furnished interior. Ubytovanie Cottage House Jakob sa nachádza v meste Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 269 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Žirovnik

9,5

Apartma Žirovnik

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Žirovnik. Situated in Cerklje na Gorenjskem in the Gorenjska region, Apartma Žirovnik features a terrace and pool views. Ubytovanie Apartma Žirovnik sa nachádza v meste Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cottage above the clouds

9,5

Cottage above the clouds

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Cottage above the clouds. Cottage above the clouds is set in Cerklje na Gorenjskem and offers a restaurant. Ubytovanie Cottage above the clouds sa nachádza v meste Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 165 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmaji Vrhovnik

9,5

Apartmaji Vrhovnik

Ubytovanie (Apartmány) Apartmaji Vrhovnik. Situated in Cerklje na Gorenjskem, 29 km from Kranj, Apartmaji Vrhovnik features a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartmaji Vrhovnik sa nachádza v meste Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

PJagodic Apartments & Wellness

9,4

PJagodic Apartments & Wellness

Ubytovanie (Apartmánový hotel) PJagodic Apartments & Wellness. Set in Cerklje na Gorenjskem, 41 km from Brezovica, PJagodic Apartments & Wellness offers a garden and free WiFi. Ubytovanie PJagodic Apartments & Wellness sa nachádza v meste Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 167 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Štalca

9,4

Štalca

Ubytovanie (Apartmány) Štalca. Ubytovanie Štalca sa nachádza v obci Cerklje na Gorenjskem, 3,2 km od lanovky Kabinska žičnica Krvavec a 5 km od lanovky Gospinca. Ubytovanie Štalca sa nachádza v meste Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska).

Guest House Pr Ambružarju

9,4

Guest House Pr Ambružarju

Ubytovanie (Penzión) Guest House Pr Ambružarju. Offering a restaurant, Guest House Pr Ambružarju is located in Ambrož pod Krvavcem, 1,100 metres above sea level. Guests can enjoy views of a valley. Ubytovanie Guest House Pr Ambružarju sa nachádza v meste Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pr'Dovar Guest House

9,4

Pr'Dovar Guest House

Ubytovanie (Bed and breakfast) Pr'Dovar Guest House. Located 10 km from Krvavec Ski Resort, Pr'Dovar Guest House is a family-run farm that features a small restaurant serving homemade delicacies and a garden. Ubytovanie Pr'Dovar Guest House sa nachádza v meste Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms & Apartments Jana

9,4

Rooms & Apartments Jana

Ubytovanie (Bed and breakfast) Rooms & Apartments Jana. Boasting views of the Kamnik Savinjske Alps, this hotel features air-conditioned rooms with free Wi-Fi. Ubytovanie Rooms & Apartments Jana sa nachádza v meste Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Rozka

9,3

Hotel Rozka

Ubytovanie (Hotel) Hotel Rozka. Offering a terrace and ski-to-door access, Hotel Rozka is situated in Cerklje na Gorenjskem in the Gorenjska Region. Ubytovanie Hotel Rozka sa nachádza v meste Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Koča na Krvavcu

9,3

Koča na Krvavcu

Ubytovanie (Apartmán) Koča na Krvavcu. Koča na Krvavcu is located in Cerklje na Gorenjskem and offers a restaurant and a shared lounge. Ubytovanie Koča na Krvavcu sa nachádza v meste Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 126 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mama's House

9,2

Mama's House

Ubytovanie (Hostel) Mama's House. Hostel Mama's House sa nachádza 3 km od letiska Ľubľana Jože Pučnik a 2 km od lyžiarskeho strediska Krvavec. Ubytovanie Mama's House sa nachádza v meste Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 17 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bed & Breakfast Karun

9,2

Bed & Breakfast Karun

Ubytovanie (Bed and breakfast) Bed & Breakfast Karun. Located in Cerklje na Gorenjskem, 4.1 km from Kabinska žičnica Krvavec, Bed & Breakfast Karun provides free WiFi and garden views. Ubytovanie Bed & Breakfast Karun sa nachádza v meste Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Jamnik

9,2

Chalet Jamnik

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalet Jamnik. Featuring a garden, Chalet Jamnik is a detached holiday home situated in Cerklje na Gorenjskem in the Gorenjska Region. It provides free private parking. Ubytovanie Chalet Jamnik sa nachádza v meste Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 188 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms & Apartments Kepic

9,1

Rooms & Apartments Kepic

Ubytovanie (Bed and breakfast) Rooms & Apartments Kepic. Ubytovacie zariadenie Rooms & Apartments Kepic sa nachádza na pokojnom mieste v centre dedinky Zgornji Brnik. Ubytovanie Rooms & Apartments Kepic sa nachádza v meste Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Vodnik

9

Penzion Vodnik

Ubytovanie (Penzión) Penzion Vodnik. Penzión Vodnik sa nachádza 4 km od letiska v Ľubľane a lyžiarskeho strediska Krvavec. Ubytovanie Penzion Vodnik sa nachádza v meste Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Gubanec

8,8

Apartments Gubanec

Ubytovanie (Penzión) Apartments Gubanec. Apartmány Gubanec sa nachádzajú v obci Grad, 2 km od lyžiarskeho strediska Krvavec. Ubytovanie Apartments Gubanec sa nachádza v meste Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Penzion Jagodic

8,8

Hotel Penzion Jagodic

Ubytovanie (Hotel) Hotel Penzion Jagodic. The family-run Hotel Penzion Jagodic is located in the beautiful village of Vopovlje, 3 km from the airport (transfer provided) and 18km from the city of... Ubytovanie Hotel Penzion Jagodic sa nachádza v meste Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmaji AURORA Ski KRVAVEC

8,8

Apartmaji AURORA Ski KRVAVEC

Ubytovanie (Apartmány) Apartmaji AURORA Ski KRVAVEC. Located in Cerklje na Gorenjskem, 29 km from Kranj, Apartmaji AURORA Ski KRVAVEC provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmaji AURORA Ski KRVAVEC sa nachádza v meste Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Perfect view mountain house

8,8

Perfect view mountain house

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Perfect view mountain house. Located in Cerklje na Gorenjskem in the Gorenjska region, Perfect view mountain house features a patio and garden views. Ubytovanie Perfect view mountain house sa nachádza v meste Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Krvavec

8,7

Hotel Krvavec

Ubytovanie (Hotel) Hotel Krvavec. Hotel Krvavec sa nachádza v nadmorskej výške 1 600 m n. m. Ubytovanie Hotel Krvavec sa nachádza v meste Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmajska hiša Muštrinka

8,7

Apartmajska hiša Muštrinka

Ubytovanie (Apartmány) Apartmajska hiša Muštrinka. Apartmajska hiša Muštrinka has mountain views, free WiFi and free private parking, situated in Cerklje na Gorenjskem. Ubytovanie Apartmajska hiša Muštrinka sa nachádza v meste Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest house Pavlin

8,1

Guest house Pavlin

Ubytovanie (Penzión) Guest house Pavlin. Guest house Pavlin is located in Cerklje na Gorenjskem. The accommodation provides ski storage space, as well as a bar and a terrace. Ubytovanie Guest house Pavlin sa nachádza v meste Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

EkoTurizem Viženčar

7,6

EkoTurizem Viženčar

Ubytovanie (Penzión) EkoTurizem Viženčar. Offering a barbecue and sun terrace, EkoTurizem Viženčar is located in Cerklje na Gorenjskem in the Gorenjska Region, on the Krvavec Ski Area. Ubytovanie EkoTurizem Viženčar sa nachádza v meste Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Jezerca - Krvavec

Apartment Jezerca - Krvavec

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Jezerca - Krvavec. Located in Cerklje na Gorenjskem in the Gorenjska region, Apartment Jezerca - Krvavec features a terrace and garden views. Ubytovanie Apartment Jezerca - Krvavec sa nachádza v meste Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Grad Strmol

Grad Strmol

Ubytovanie (Hotel) Grad Strmol. Set in a 16th century castle surrounded by a lake and forest, Guest House Grad Strmol offers classic-style accommodation with free Wi-Fi. Ubytovanie Grad Strmol sa nachádza v meste Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 153 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Veronica's place in the mountains

Veronica's place in the mountains

Ubytovanie (Vila) Veronica's place in the mountains. Located in Cerklje na Gorenjskem in the Gorenjska region, Veronica's place in the mountains has a patio and garden views. Ubytovanie Veronica's place in the mountains sa nachádza v meste Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Zelenka

Holiday Home Zelenka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Zelenka. Dovolenkový dom Zelenka sa nachádza v obci Močnik. V tomto dovolenkovom dome je dostupné bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Holiday Home Zelenka sa nachádza v meste Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 192 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmaji Pika

Apartmaji Pika

Ubytovanie (Apartmán) Apartmaji Pika. Located in Cerklje na Gorenjskem in the Gorenjska region, Apartmaji Pika features a balcony. Ubytovanie Apartmaji Pika sa nachádza v meste Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Zgodba

Apartma Zgodba

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Zgodba. Set in Cerklje na Gorenjskem in the Gorenjska region, Apartma Zgodba has a patio. Ubytovanie Apartma Zgodba sa nachádza v meste Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 144 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Cerkije na Gorenjskem

Two-Bedroom Apartment in Cerkije na Gorenjskem

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Cerkije na Gorenjskem. Two-Bedroom Apartment in Cerkije na Gorenjskem is set in Cerklje na Gorenjskem. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Cerkije na Gorenjskem sa nachádza v meste Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 268 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apatmaji Pika 2

Apatmaji Pika 2

Ubytovanie (Apartmán) Apatmaji Pika 2. Situated in Cerklje na Gorenjskem in the Gorenjska region, Apatmaji Pika 2 has a balcony. Ubytovanie Apatmaji Pika 2 sa nachádza v meste Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

cottage Ziherl

cottage Ziherl

Ubytovanie (Dovolenkový dom) cottage Ziherl. Cottage Ziherl is located in Cerklje na Gorenjskem and offers a terrace. This holiday home offers accommodation with free WiFi. Ubytovanie cottage Ziherl sa nachádza v meste Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Cerklje na Gorenjskem

Mesto Cerklje na Gorenjskem sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 45 hotelov a ubytovanie v meste Cerklje na Gorenjskem.