Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Červený Kláštor

V meste Červený Kláštor (Slovensko) máme celkom 17 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Červený Kláštor

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Červený Kláštor

Drevenica pod Troma Korunami

9,7

Drevenica pod Troma Korunami

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Drevenica pod Troma Korunami. Ubytovacie zariadenie Drevenica pod Troma Korunami vám ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, záhradu s grilom a terasu. Ubytovanie Drevenica pod Troma Korunami sa nachádza v meste Červený Kláštor (Slovensko). Ubytovanie Drevenica pod Troma Korunami má celkové hodnotenie 9,7. Pre Dovolenkový dom Drevenica pod Troma Korunami momentálne evidujeme 20 recenzií.

Penzión Tulip

9,5

Penzión Tulip

Ubytovanie (Penzión) Penzión Tulip. Penzión Tulip sa nachádza v obci Červený Kláštor a ponúka vám ubytovacie jednotky s vlastnou kúpeľňou, záhradu s grilom, terasu a detské ihrisko. Ubytovanie Penzión Tulip sa nachádza v meste Červený Kláštor (Slovensko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Tulip má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzión Tulip momentálne evidujeme 266 recenzií.

Penzión pod Troma Korunami

9,4

Penzión pod Troma Korunami

Ubytovanie (Penzión) Penzión pod Troma Korunami. Penzión pod Troma Korunami obklopený prírodou Pieninského národného parku a riekou Dunajec sa nachádza priamo v centre obce Červený Kláštor. Ubytovanie Penzión pod Troma Korunami sa nachádza v meste Červený Kláštor (Slovensko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión pod Troma Korunami má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzión pod Troma Korunami momentálne evidujeme 66 recenzií.

Ubytovanie DITA

9,3

Ubytovanie DITA

Ubytovanie (Vidiecky dom) Ubytovanie DITA. Ubytovanie Dita sa nachádza v Červenom Kláštore, 25 km od mesta Szczawnica. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Ubytovanie DITA sa nachádza v meste Červený Kláštor (Slovensko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovanie DITA má celkové hodnotenie 9,3. Pre Vidiecky dom Ubytovanie DITA momentálne evidujeme 33 recenzií.

Apartmany pod Troma Korunami

9,2

Apartmany pod Troma Korunami

Ubytovanie (Privát) Apartmany pod Troma Korunami. Apartmány pod Troma Korunami, situované uproostred Pieninského národného parku a pri rieke Dunajec, ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním priamo v... Ubytovanie Apartmany pod Troma Korunami sa nachádza v meste Červený Kláštor (Slovensko). Ubytovanie Apartmany pod Troma Korunami má celkové hodnotenie 9,2. Pre Privát Apartmany pod Troma Korunami momentálne evidujeme 39 recenzií.

Kúpeľné domčeky - KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka

8,9

Kúpeľné domčeky - KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka

Ubytovanie (Rezort) Kúpeľné domčeky - KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka. Ubytovacie zariadenie Kúpeľné domčeky - KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka sa nachádza v panenskej prírode regiónu Zamagurie v Pieninskom národnom parku a... Ubytovanie Kúpeľné domčeky - KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka sa nachádza v meste Červený Kláštor (Slovensko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie u Jozefa

8,8

Ubytovanie u Jozefa

Ubytovanie (Vidiecky dom) Ubytovanie u Jozefa. Ubytovanie u Jozefa sa nachádza v obci Červený Kláštor, 24 km od mesta Szczawnica. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Ubytovanie u Jozefa sa nachádza v meste Červený Kláštor (Slovensko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovanie u Jozefa má celkové hodnotenie 8,8. Pre Vidiecky dom Ubytovanie u Jozefa momentálne evidujeme 57 recenzií.

Ubytovanie Sokolica

8,8

Ubytovanie Sokolica

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie Sokolica. Ubytovanie Sokolica sa nachádza v Červenom Klášore, len 100 metrov od kúpeľov Smerdžonka a ponúka terasu, recepciu s nepretržitou prevádzkou a detské... Ubytovanie Ubytovanie Sokolica sa nachádza v meste Červený Kláštor (Slovensko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovanie Sokolica má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Ubytovanie Sokolica momentálne evidujeme 25 recenzií.

Penzión Pltník

8,8

Penzión Pltník

Ubytovanie (Hostinec) Penzión Pltník. Penzión Pltník sídli na brehu rieky Dunajec, ktorá hraničí s Poľskom, 1 km od stredovekého kláštora v Červenom Kláštore. Ubytovanie Penzión Pltník sa nachádza v meste Červený Kláštor (Slovensko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Pltník má celkové hodnotenie 8,8. Pre Hostinec Penzión Pltník momentálne evidujeme 94 recenzií.

Zamagurský Dom

8,7

Zamagurský Dom

Ubytovanie (Penzión) Zamagurský Dom. Penzión Zamagurský Dom sa nachádza v Národnom parku Pieniny v obci Lechina, len 600 metrov od rieky Dunajec. Ubytovanie Zamagurský Dom sa nachádza v meste Červený Kláštor (Slovensko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Zamagurský Dom má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Zamagurský Dom momentálne evidujeme 251 recenzií.

Rekreačný domček Oravec

7,9

Rekreačný domček Oravec

Ubytovanie (Penzión) Rekreačný domček Oravec. Rekreačný domček Oravec sa nachádza v Červenom Kláštore a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, záhradu, spoločenskú miestnosť a príslušenstvo na... Ubytovanie Rekreačný domček Oravec sa nachádza v meste Červený Kláštor (Slovensko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Rekreačný domček Oravec má celkové hodnotenie 7,9. Pre Penzión Rekreačný domček Oravec momentálne evidujeme 8 recenzií.

Ubytovanie Anna

7,8

Ubytovanie Anna

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie Anna. Ubytovanie Anna sa nachádza v obci Červený Kláštor. Ponúka záhradu, gril a platené súkromné parkovisko. Ubytovanie Ubytovanie Anna sa nachádza v meste Červený Kláštor (Slovensko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kúpele Červený Kláštor

7,7

Kúpele Červený Kláštor

Ubytovanie (Hotel) Kúpele Červený Kláštor. Hotel Kúpele Červený Kláštor sídli 1 km od historického kláštora a je súčasťou wellness rezortu Smerdžonka, ktorý vám ponúka širokú škálu liečebných... Ubytovanie Kúpele Červený Kláštor sa nachádza v meste Červený Kláštor (Slovensko). Ubytovanie Kúpele Červený Kláštor má celkové hodnotenie 7,7. Pre Hotel Kúpele Červený Kláštor momentálne evidujeme 19 recenzií.

Penzión u Petrika

Penzión u Petrika

Ubytovanie (Penzión) Penzión u Petrika. Penzión u Petrika ponúka ubytovanie v Červenom Kláštore. K dispozícii je terasa, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Penzión u Petrika sa nachádza v meste Červený Kláštor (Slovensko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chyža Pltníkov- Apartmány

Chyža Pltníkov- Apartmány

Ubytovanie (Apartmán) Chyža Pltníkov- Apartmány. Chyža Pltníkov- Apartmány is set in Červený Kláštor and offers a bar. Guests are welcome to enjoy the free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Chyža Pltníkov- Apartmány sa nachádza v meste Červený Kláštor (Slovensko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalupa pod Troma Korunami

Chalupa pod Troma Korunami

Ubytovanie (Vidiecky dom) Chalupa pod Troma Korunami. Ubytovacie zariadenie Chalupa pod Troma Korunami, situované uproostred Pieninského národného parku a pri rieke Dunajec, ponúka ubytovanie s vlastným... Ubytovanie Chalupa pod Troma Korunami sa nachádza v meste Červený Kláštor (Slovensko). Pre Vidiecky dom Chalupa pod Troma Korunami nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chalúpky v Pieninách

Chalúpky v Pieninách

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalúpky v Pieninách. Dovolenkový dom Chalúpky v Pieninách sa nachádza v obci Červený Kláštor a ponúka ubytovanie s terasou. Ubytovanie Chalúpky v Pieninách sa nachádza v meste Červený Kláštor (Slovensko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Chalúpky v Pieninách nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Červený Kláštor

Mesto Červený Kláštor sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 17 hotelov a ubytovanie v meste Červený Kláštor.