Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Česká Kamenice

V meste Česká Kamenice (Česká republika) máme celkom 23 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Česká Kamenice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Česká Kamenice

Apartmán Pod Věží I.

9,9

Apartmán Pod Věží I.

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Pod Věží I.. Located in Česká Kamenice, Apartmán Pod Věží I. Provides accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 47 km from Kirschau. Ubytovanie Apartmán Pod Věží I. sa nachádza v meste Česká Kamenice (Česko - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Borůvka

9,9

Apartmán Borůvka

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Borůvka. Apartmán Borůvka is located in Česká Kamenice and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Apartmán Borůvka sa nachádza v meste Česká Kamenice (Česko - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Summer House

9,8

Summer House

Ubytovanie (Apartmán) Summer House. Summer House is situated in Česká Kamenice and offers a terrace. The accommodation is 45 km from Kirschau. Ubytovanie Summer House sa nachádza v meste Česká Kamenice (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Summer House má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Summer House momentálne evidujeme 6 recenzií.

Apartmán na zámku

9,8

Apartmán na zámku

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán na zámku. Ubytování na zámku is situated in Česká Kamenice. The accommodation is 23 km from Bad Schandau. Ubytovanie Apartmán na zámku sa nachádza v meste Česká Kamenice (Česko - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány Filipov

9,8

Apartmány Filipov

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Filipov. Featuring a garden, a shared lounge, and a terrace, Apartmány Filipov offers accommodation in Česká Kamenice with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Apartmány Filipov sa nachádza v meste Česká Kamenice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytovanie Apartmány Filipov má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartmány Filipov momentálne evidujeme 7 recenzií.

U Salonu VIRGINIA

9,8

U Salonu VIRGINIA

Ubytovanie (Apartmán) U Salonu VIRGINIA. Situated in Česká Kamenice in the Usti nad Labem region, U Salonu VIRGINIA features a garden. Guests benefit from a terrace and a barbecue. Ubytovanie U Salonu VIRGINIA sa nachádza v meste Česká Kamenice (Česko - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Heide

9,5

Vila Heide

Ubytovanie (Apartmány) Vila Heide. Offering a barbecue and ski storage space, Vila Heide is situated in Česká Kamenice. Bad Schandau is 23 km away. Ubytovanie Vila Heide sa nachádza v meste Česká Kamenice (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Heide má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Vila Heide momentálne evidujeme 89 recenzií.

Vila na Skalce

9,4

Vila na Skalce

Ubytovanie (Apartmány) Vila na Skalce. Featuring an outdoor pool and a fitness room, Vila na Skalce provides accommodation located in Česká Kamenice, 47 km from Kirschau. Ubytovanie Vila na Skalce sa nachádza v meste Česká Kamenice (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila na Skalce má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Vila na Skalce momentálne evidujeme 95 recenzií.

Dům V Centru

9,4

Dům V Centru

Ubytovanie (Penzión) Dům V Centru. Dům V Centru is situated in Česká Kamenice, 23 km from Bad Schandau. Some rooms feature a seating area where you can relax. Ubytovanie Dům V Centru sa nachádza v meste Česká Kamenice (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Dům V Centru má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Dům V Centru momentálne evidujeme 121 recenzií.

Penzion Koudela

9,3

Penzion Koudela

Ubytovanie (Penzión) Penzion Koudela. Penzión Koudela sa nachádza v budove z 15. storočia v historickom centre mesta Česká Kamenice a ponúka izby so satelitnou TV. Ubytovanie Penzion Koudela sa nachádza v meste Česká Kamenice (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Koudela má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Penzion Koudela momentálne evidujeme 115 recenzií.

Byt Havlíčkova Česká Kamenice

9,2

Byt Havlíčkova Česká Kamenice

Ubytovanie (Apartmán) Byt Havlíčkova Česká Kamenice. Byt Havlíčkova Česká Kamenice is located in Česká Kamenice. The accommodation is 46 km from Kirschau. Ubytovanie Byt Havlíčkova Česká Kamenice sa nachádza v meste Česká Kamenice (Česko - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

chata Líska Česká Kamenice

9,2

chata Líska Česká Kamenice

Ubytovanie (Chata v prírode) chata Líska Česká Kamenice. Situated in Česká Kamenice, chata Líska Česká Kamenice offers accommodation with a terrace. Ubytovanie chata Líska Česká Kamenice sa nachádza v meste Česká Kamenice (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie chata Líska Česká Kamenice má celkové hodnotenie 9,2. Pre Chata v prírode chata Líska Česká Kamenice momentálne evidujeme 21 recenzií.

Kamélie

9,1

Kamélie

Ubytovanie (Penzión) Kamélie. Ubytovacie zariadenie Kamélie sa nachádza 5 minút pešo od centra mesta Česká Kamenice je ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet,... Ubytovanie Kamélie sa nachádza v meste Česká Kamenice (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 15 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Kamélie má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Kamélie momentálne evidujeme 90 recenzií.

Apartmány Slávie

8,6

Apartmány Slávie

Ubytovanie (Hotel) Apartmány Slávie. Located in Česká Kamenice, Apartmány Slávie features free WiFi. Guest rooms in the hotel are fitted with a flat-screen TV. Ubytovanie Apartmány Slávie sa nachádza v meste Česká Kamenice (Česko - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kristýna

8,5

Kristýna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kristýna. Situated in Česká Kamenice, Kristýna features accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytovanie Kristýna sa nachádza v meste Česká Kamenice (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 148 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Kristýna má celkové hodnotenie 8,5. Pre Dovolenkový dom Kristýna momentálne evidujeme 44 recenzií.

Vila Jehla

8,2

Vila Jehla

Ubytovanie (Penzión) Vila Jehla. Reconstructed in 2014 and positioned close to Nature Protected Areas, Labské Pískovce, Lužické Mountains and Czech-Saxon Switzerland, Vila Jehla renders... Ubytovanie Vila Jehla sa nachádza v meste Česká Kamenice (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Jehla má celkové hodnotenie 8,2. Pre Penzión Vila Jehla momentálne evidujeme 250 recenzií.

Penzion U Kašny

8,2

Penzion U Kašny

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Kašny. Penzion U Kašny is offering accommodation in Česká Kamenice. The accommodation offers free WiFi, as well as a terrace and a restaurant. Ubytovanie Penzion U Kašny sa nachádza v meste Česká Kamenice (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion U Kašny má celkové hodnotenie 8,2. Pre Penzión Penzion U Kašny momentálne evidujeme 31 recenzií.

Apartmá u Baštů

8

Apartmá u Baštů

Ubytovanie (Apartmány) Apartmá u Baštů. Ubytovacie zariadenie Apartmá u Baštů sa nachádza v Českej Kamenici, 23 km od nemeckého kúpeľného mesta Bad Schandau. Mesto Bautzen je vzdialené 42 km. Ubytovanie Apartmá u Baštů sa nachádza v meste Česká Kamenice (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmá u Baštů má celkové hodnotenie 8. Pre Apartmány Apartmá u Baštů momentálne evidujeme 130 recenzií.

Rafaella

7,9

Rafaella

Ubytovanie (Privát) Rafaella. Ubytovanie Rafaella sa nachádza v Českej Kamenici, 46 km od Kirschau. K dispozícii je záhrada a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Rafaella sa nachádza v meste Česká Kamenice (Česko - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 12 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Kamzik

7,4

Penzion Kamzik

Ubytovanie (Penzión) Penzion Kamzik. Tento tradičný hotel sa nachádza na okraji Národného parku České Švýcarsko v malej obci Studený a ponúka vám saunu, vonkajší bazén a tenisový kurt. Ubytovanie Penzion Kamzik sa nachádza v meste Česká Kamenice (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Kamzik má celkové hodnotenie 7,4. Pre Penzión Penzion Kamzik momentálne evidujeme 146 recenzií.

Apartmán Daja

Apartmán Daja

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Daja. Located in Česká Kamenice in the Usti nad Labem region, Apartmán Daja has a balcony. The apartment features city views and is 48 km from Kirschau. Ubytovanie Apartmán Daja sa nachádza v meste Česká Kamenice (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Apartmán Daja nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Sportcetrum s ubytováním

Sportcetrum s ubytováním

Ubytovanie (Hostel) Sportcetrum s ubytováním. Set in Česká Kamenice, Sportcetrum s ubytováním offers a shared lounge. Free WiFi and a shared kitchen are provided. Ubytovanie Sportcetrum s ubytováním sa nachádza v meste Česká Kamenice (Česko - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 5 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalupa Huníkov

Chalupa Huníkov

Ubytovanie (Bed and breakfast) Chalupa Huníkov. The bed and breakfast features garden views and is 25 km from Bad Schandau. The bed and breakfast features a flat-screen TV. Ubytovanie Chalupa Huníkov sa nachádza v meste Česká Kamenice (Česko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány U Mariánské kaple

Apartmány U Mariánské kaple

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány U Mariánské kaple. Located in Česká Kamenice, 47 km from Kirschau, Apartmány U Mariánské kaple provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmány U Mariánské kaple sa nachádza v meste Česká Kamenice (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmány Apartmány U Mariánské kaple nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Česká Kamenice

Mesto Česká Kamenice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 23 hotelov a ubytovanie v meste Česká Kamenice.