Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Česká Ves

V meste Česká Ves (Česká republika) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Česká Ves

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Česká Ves

Ranč Orel

9,7

Ranč Orel

Ubytovanie (Apartmán) Ranč Orel. Ranč Orel offers pet-friendly accommodation in Česká Ves next to a forest. Ski lifts can be reached within 15 km. Free WiFi is provided . Ubytovanie Ranč Orel sa nachádza v meste Česká Ves (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ranč Orel má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Ranč Orel momentálne evidujeme 45 recenzií.

Apartmány Modus 2

9,6

Apartmány Modus 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Modus 2. Featuring a terrace, Apartmány Modus 2 provides accommodation in Česká Ves with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Apartmány Modus 2 sa nachádza v meste Česká Ves (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Modus 2 má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartmány Modus 2 momentálne evidujeme 66 recenzií.

Penzion Swist

9,3

Penzion Swist

Ubytovanie (Privát) Penzion Swist. Featuring mountain views, Penzion Swist in Česká Ves features accommodation, a shared lounge and a garden. Ubytovanie Penzion Swist sa nachádza v meste Česká Ves (Česko - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chaty pod Sokolím Hřbetem

9,2

Chaty pod Sokolím Hřbetem

Ubytovanie (Rezort) Chaty pod Sokolím Hřbetem. Chaty pod Sokolím Hřbetom sa nachádzajú v Českej Vsi a ponúkajú záhradu a bazén. Lyžiarske stredisko Jeseník je vzdialené 5 km od objektu. Ubytovanie Chaty pod Sokolím Hřbetem sa nachádza v meste Česká Ves (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Chaty pod Sokolím Hřbetem má celkové hodnotenie 9,2. Pre Rezort Chaty pod Sokolím Hřbetem momentálne evidujeme 59 recenzií.

Hotel Zlatý Chlum

8

Hotel Zlatý Chlum

Ubytovanie (Hotel) Hotel Zlatý Chlum. Overlooking the magnificent Jeseníky Mountain, Hotel Zlatý Chlum is set a 3-minute drive from the centre of Jeseník. Ubytovanie Hotel Zlatý Chlum sa nachádza v meste Česká Ves (Česko - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Modus 1

Apartmán Modus 1

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Modus 1. Set in Česká Ves, Apartmán Modus 1 offers accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and a tour desk. Ubytovanie Apartmán Modus 1 sa nachádza v meste Česká Ves (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Apartmán Modus 1 nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytování v Kamenném zákoutí

Ubytování v Kamenném zákoutí

Ubytovanie (Vila) Ubytování v Kamenném zákoutí. Ubytování v kamenném zákoutí is located in Česká Ves and offers a garden. Guests have access to free WiFi. The villa also provides guests with 2 bathrooms. Ubytovanie Ubytování v Kamenném zákoutí sa nachádza v meste Česká Ves (Česko - Olomoucký kraj).

Ubytovanie v meste Česká Ves

Mesto Česká Ves sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Česká Ves.