Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto České Žleby

V meste České Žleby (Česká republika) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste České Žleby

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste České Žleby

Penzion Farma Žleby

9,5

Penzion Farma Žleby

Ubytovanie (Hostinec) Penzion Farma Žleby. Penzión sa nachádza na okraji mesta a ponúka výhľad do údolia a na vrch Plechý. Ubytovanie Penzion Farma Žleby sa nachádza v meste České Žleby (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Farma Žleby má celkové hodnotenie 9,5. Pre Hostinec Penzion Farma Žleby momentálne evidujeme 48 recenzií.

Apartmány na Zlaté Stezce

6,9

Apartmány na Zlaté Stezce

Ubytovanie (Penzión) Apartmány na Zlaté Stezce. Apartmány na Zlaté Stezce sa nachádzajú v Českých Žleboch v juhočeskom kraji, 41 km od Passau a ponúkajú lyžiarsku školu i úschovňu lyží. Ubytovanie Apartmány na Zlaté Stezce sa nachádza v meste České Žleby (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány na Zlaté Stezce má celkové hodnotenie 6,9. Pre Penzión Apartmány na Zlaté Stezce momentálne evidujeme 36 recenzií.

Ubytovanie v meste České Žleby

Mesto České Žleby sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste České Žleby.