Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Čezsoča

V meste Čezsoča (Slovinsko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Čezsoča

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Čezsoča

APARTMAJI VITEZ

9,8

APARTMAJI VITEZ

Ubytovanie (Apartmán) APARTMAJI VITEZ. Featuring city views, APARTMAJI VITEZ features accommodation with a terrace and a kettle, around 2.7 km from Bovec Airfield. Ubytovanie APARTMAJI VITEZ sa nachádza v meste Čezsoča (Slovinsko).

Apartmaji Jakob

9,4

Apartmaji Jakob

Ubytovanie (Apartmány) Apartmaji Jakob. Apartmaji Jakob has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Bovec, 2.8 km from Kanin-Sella Nevea Ski Resort. Ubytovanie Apartmaji Jakob sa nachádza v meste Čezsoča (Slovinsko).

Apartma Daniela

9,2

Apartma Daniela

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Daniela. Boasting a garden and a terrace, Apartma Daniela offers accommodation in Čezsoča with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Apartma Daniela sa nachádza v meste Čezsoča (Slovinsko).

D-D

9,2

D-D

Ubytovanie (Apartmán) D-D. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, D-D offers accommodation in Čezsoča with free WiFi and garden views. Ubytovanie D-D sa nachádza v meste Čezsoča (Slovinsko).

Apartma Lesjak 1

8,6

Apartma Lesjak 1

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Lesjak 1. Boasting a garden and a terrace, Apartma Lesjak 1 provides accommodation in Bovec with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartma Lesjak 1 sa nachádza v meste Čezsoča (Slovinsko).

Guest house Vila Korošec

8,4

Guest house Vila Korošec

Ubytovanie (Penzión) Guest house Vila Korošec. Penzión Vila Korošec sa nachádza 2,6 km od mesta Bovec, 1,7 km od lanovky Vogel, a ponúka ubytovanie s výhľadom na hory. Ubytovanie Guest house Vila Korošec sa nachádza v meste Čezsoča (Slovinsko).

OASIS

OASIS

Ubytovanie (Apartmán) OASIS. Located just 1.6 km from Kanin-Sella Nevea Ski Resort, OASIS provides accommodation in Bovec with access to a restaurant, a garden, as well as a 24-hour... Ubytovanie OASIS sa nachádza v meste Čezsoča (Slovinsko).

Počitniška hiška Jager Čezsoča

Počitniška hiška Jager Čezsoča

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Počitniška hiška Jager Čezsoča. Počitniška hiška Jager Čezsoča is located in Čezsoča. The property is 33 km from Tarvisio and free private parking is featured. Ubytovanie Počitniška hiška Jager Čezsoča sa nachádza v meste Čezsoča (Slovinsko).

Hiša ob Soči

Hiša ob Soči

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Hiša ob Soči. Hiša ob Soči is located in Čezsoča and offers a garden and a terrace. The property is 34 km from Tarvisio and free private parking is provided. Ubytovanie Hiša ob Soči sa nachádza v meste Čezsoča (Slovinsko).

Ubytovanie v meste Čezsoča

Mesto Čezsoča sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Čezsoča.