Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Chabičovice

V meste Chabičovice (Česká republika) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Chabičovice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Chabičovice

Statek Kloubek

9,3

Statek Kloubek

Ubytovanie (Apartmány) Statek Kloubek. Tento vidiecky farmársky dom sa nachádza 4 km od Českého Krumlova a ponúka záhradu s grilom a malý rybník, kde sa môžete aj kúpať. Ubytovanie Statek Kloubek sa nachádza v meste Chabičovice (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Statek Kloubek má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmány Statek Kloubek momentálne evidujeme 38 recenzií.

Motorest Penzion na Bojišti

6,6

Motorest Penzion na Bojišti

Ubytovanie (Penzión) Motorest Penzion na Bojišti. Tento penzión sa nachádza v meste Chabičovice a ponúka reštauráciu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné parkovanie priamo na mieste. Ubytovanie Motorest Penzion na Bojišti sa nachádza v meste Chabičovice (Česká republika - Ústecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Motorest Penzion na Bojišti má celkové hodnotenie 6,6. Pre Penzión Motorest Penzion na Bojišti momentálne evidujeme 33 recenzií.

Ubytovanie v meste Chabičovice

Mesto Chabičovice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Chabičovice.