Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Chlʼaba

V meste Chlʼaba (Slovensko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Chlʼaba

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Chlʼaba

Brick Residence

9,9

Brick Residence

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Brick Residence. Ubytovacie zariadenie Brick Residence sa nachádza v obci Chľaba a má bezplatné Wi-Fi, výhľad na hory, gril a záhradu. Ubytovanie Brick Residence sa nachádza v meste Chlʼaba (Slovensko). Ubytovanie Brick Residence má celkové hodnotenie 9,9. Pre Dovolenkový dom Brick Residence momentálne evidujeme 6 recenzií.

Golden Beach Apartman Helemba

9,8

Golden Beach Apartman Helemba

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Golden Beach Apartman Helemba. Ubytovanie Golden Beach Apartman Helemba s výhľadom na rieku sa nachádza v obci Chľaba a ponúka ubytovanie so súkromnou plážou, terasou, bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Golden Beach Apartman Helemba sa nachádza v meste Chlʼaba (Slovensko).

Vityesz Vendégház

9,1

Vityesz Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Vityesz Vendégház. Ubytovacie zariadenie Vityesz Vendégház sa nachádza v Chlʼabe a ponúka klimatizované ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Vityesz Vendégház sa nachádza v meste Chlʼaba (Slovensko). Ubytovanie Vityesz Vendégház má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmán Vityesz Vendégház momentálne evidujeme 6 recenzií.

Chlabapartman

7,8

Chlabapartman

Ubytovanie (Apartmán) Chlabapartman. Chlabapartman is set in Chlʼaba and offers a restaurant, a bar and a terrace. The property is 7 km from Zebegény and free private parking is offered. Ubytovanie Chlabapartman sa nachádza v meste Chlʼaba (Slovensko).

Vityesz Vendégház **

Vityesz Vendégház **

Ubytovanie (Apartmán) Vityesz Vendégház **. Vityesz Vendégház ** is situated in Chlʼaba and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Vityesz Vendégház ** sa nachádza v meste Chlʼaba (Slovensko).

Ubytovanie v meste Chlʼaba

Mesto Chlʼaba sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Chlʼaba.