Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Chlʼaba

V meste Chlʼaba (Slovensko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Chlʼaba

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Chlʼaba

Brick Residence

9,9

Brick Residence

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Brick Residence. Ubytovacie zariadenie Brick Residence sa nachádza v obci Chľaba a má bezplatné Wi-Fi, výhľad na hory, gril a záhradu. Ubytovanie Brick Residence sa nachádza v meste Chlʼaba (Slovensko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Brick Residence má celkové hodnotenie 9,9. Pre Dovolenkový dom Brick Residence momentálne evidujeme 6 recenzií.

Golden Beach Apartman Helemba

9,8

Golden Beach Apartman Helemba

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Golden Beach Apartman Helemba. Ubytovanie Golden Beach Apartman Helemba s výhľadom na rieku sa nachádza v obci Chľaba a ponúka ubytovanie so súkromnou plážou, terasou, bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Golden Beach Apartman Helemba sa nachádza v meste Chlʼaba (Slovensko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vityesz Vendégház

9,1

Vityesz Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Vityesz Vendégház. Ubytovacie zariadenie Vityesz Vendégház sa nachádza v Chlʼabe a ponúka klimatizované ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Vityesz Vendégház sa nachádza v meste Chlʼaba (Slovensko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vityesz Vendégház má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmán Vityesz Vendégház momentálne evidujeme 6 recenzií.

Chill In

Chill In

Ubytovanie (Chata v prírode) Chill In. Chata Chill In sa nachádza v obci Chľaba. K dispozícii je aj terasa. V tejto chate máte k dispozícii 1 spálňu, TV, jedáleň, kuchyňu s rúrou a obývaciu... Ubytovanie Chill In sa nachádza v meste Chlʼaba (Slovensko). Pre Chata v prírode Chill In nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Rose Cottage

Rose Cottage

Ubytovanie (Vidiecky dom) Rose Cottage. Set in Chlʼaba, Rose Cottage offers accommodation with a private pool, private parking and free WiFi. With pool views, this accommodation provides a patio. Ubytovanie Rose Cottage sa nachádza v meste Chlʼaba (Slovensko). Pre Vidiecky dom Rose Cottage nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Chlʼaba

Mesto Chlʼaba sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Chlʼaba.