Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Chlum u Třeboně

V meste Chlum u Třeboně (Česká republika) máme celkom 9 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Chlum u Třeboně

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Chlum u Třeboně

Hotýlek.eu

9,3

Hotýlek.eu

Ubytovanie (Penzión) Hotýlek.eu. Set in Chlum u Třeboně, Hotýlek.eu has a garden, bar, shared lounge, and free WiFi. Ubytovanie Hotýlek.eu sa nachádza v meste Chlum u Třeboně (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotýlek.eu má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Hotýlek.eu momentálne evidujeme 65 recenzií.

Rekreační a školicí středisko Zájezek

9,1

Rekreační a školicí středisko Zájezek

Ubytovanie (Apartmány) Rekreační a školicí středisko Zájezek. Located in Chlum u Třeboně, Rekreační a školicí středisko Zájezek offers an observatory, a restaurant, a private beach area and a beach volleyball court. Ubytovanie Rekreační a školicí středisko Zájezek sa nachádza v meste Chlum u Třeboně (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Rekreační a školicí středisko Zájezek má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmány Rekreační a školicí středisko Zájezek momentálne evidujeme 19 recenzií.

Ubytovani U Emilky

9,1

Ubytovani U Emilky

Ubytovanie (Apartmán) Ubytovani U Emilky. Ubytovani U Emilky is located in Chlum u Třeboně. Providing free WiFi, the property also has a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a shared... Ubytovanie Ubytovani U Emilky sa nachádza v meste Chlum u Třeboně (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Ubytovani U Emilky má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmán Ubytovani U Emilky momentálne evidujeme 9 recenzií.

Wellness-vagon

7

Wellness-vagon

Ubytovanie (Chata v prírode) Wellness-vagon. Ubytovanie Wellness-vagon sa nachádza v obci Chlum u Třeboně v Juhočeskom kraji. Okrem záhrady tu máte k dispozícii súkromný bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Wellness-vagon sa nachádza v meste Chlum u Třeboně (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Wellness-vagon má celkové hodnotenie 7. Pre Chata v prírode Wellness-vagon momentálne evidujeme 5 recenzií.

Chlum u Třeboně

Chlum u Třeboně

Ubytovanie (Chata v prírode) Chlum u Třeboně. Set in Chlum u Třeboně, the lodge offers accommodation with a seating area and flat-screen TV. Chlum u Třeboně offers a terrace. Ubytovanie Chlum u Třeboně sa nachádza v meste Chlum u Třeboně (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Chata v prírode Chlum u Třeboně nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytování U Babičky

Ubytování U Babičky

Ubytovanie (Apartmán) Ubytování U Babičky. Ubytování U Babičky sa nachádza v obci Chlum u Třeboně a ponúka záhradu. Český Krumlov je vzdialený 48 km. Ubytovanie Ubytování U Babičky sa nachádza v meste Chlum u Třeboně (Česko - Juhočeský kraj).

Chlalupa se zahradou - Chlum u Třeboně

Chlalupa se zahradou - Chlum u Třeboně

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chlalupa se zahradou - Chlum u Třeboně. Chlalupa se zahradou - Chlum u Třeboně is situated in Hamr. This holiday home offers accommodation with a terrace. Ubytovanie Chlalupa se zahradou - Chlum u Třeboně sa nachádza v meste Chlum u Třeboně (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytování U Toma

Ubytování U Toma

Ubytovanie (Penzión) Ubytování U Toma. Ubytování U Toma features free bikes, seasonal outdoor swimming pool, a garden and shared lounge in Chlum u Třeboně. Ubytovanie Ubytování U Toma sa nachádza v meste Chlum u Třeboně (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Penzión Ubytování U Toma nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Penzion Hejtman

Penzion Hejtman

Ubytovanie (Penzión) Penzion Hejtman. Boasting a garden and free WiFi, Penzion Hejtman is situated in Chlum u Třeboně. Ubytovanie Penzion Hejtman sa nachádza v meste Chlum u Třeboně (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Penzión Penzion Hejtman nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmány na hrázi

Apartmány na hrázi

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány na hrázi. Apartmány na hrázi is located in Chlum u Třeboně and offers a restaurant and barbecue facilities. Ubytovanie Apartmány na hrázi sa nachádza v meste Chlum u Třeboně (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Sára

Apartmán Sára

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Sára. Apartmán Sára is located in Chlum u Třeboně. The accommodation is 47 km from Český Krumlov. The apartment consists of 1 bathroom and a living room. Ubytovanie Apartmán Sára sa nachádza v meste Chlum u Třeboně (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány u Zdeničky

Apartmány u Zdeničky

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány u Zdeničky. Set in Chlum u Třeboně in the South Bohemia region, Apartmány u Zdeničky offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartmány u Zdeničky sa nachádza v meste Chlum u Třeboně (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Chlum u Třeboně

Mesto Chlum u Třeboně sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 9 hotelov a ubytovanie v meste Chlum u Třeboně.