Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Chotoviny

V meste Chotoviny (Česká republika) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Chotoviny

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Chotoviny

Hotel Gold Chotoviny

8,8

Hotel Gold Chotoviny

Ubytovanie (Hotel) Hotel Gold Chotoviny. Hotel Gold Chotoviny sa nachádza vo viac ako 100-ročnej budove, 10 km od Tábora. Ubytovanie Hotel Gold Chotoviny sa nachádza v meste Chotoviny (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Gold Chotoviny má celkové hodnotenie 8,8. Pre Hotel Hotel Gold Chotoviny momentálne evidujeme 101 recenzií.

Penzion U Farmáře

8,7

Penzion U Farmáře

Ubytovanie (Hostinec) Penzion U Farmáře. Featuring a garden, Penzion U Farmáře is set in Chotoviny and also provides a bar and a terrace. Ubytovanie Penzion U Farmáře sa nachádza v meste Chotoviny (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion U Farmáře má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hostinec Penzion U Farmáře momentálne evidujeme 97 recenzií.

Ubytovanie v meste Chotoviny

Mesto Chotoviny sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Chotoviny.