Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Chvalšiny

V meste Chvalšiny (Česká republika) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Chvalšiny

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Chvalšiny

Penzion Střemily

9,2

Penzion Střemily

Ubytovanie (Penzión) Penzion Střemily. Penzión Střemily sa nachádza v obci Chvalšiny v Juhočeskom kraji, 13 km od Českého Krumlova. Ponúka sezónny vonkajší bazén a terasu. Ubytovanie Penzion Střemily sa nachádza v meste Chvalšiny (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Střemily má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzion Střemily momentálne evidujeme 46 recenzií.

Penzion Restaurace Na Rynku

8,5

Penzion Restaurace Na Rynku

Ubytovanie (Penzión) Penzion Restaurace Na Rynku. Penzión sa nachádza v obci Chvalšiny, 3 minúty chôdze od múzea Schwarzenberského kanála. Ubytovanie Penzion Restaurace Na Rynku sa nachádza v meste Chvalšiny (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Restaurace Na Rynku má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Penzion Restaurace Na Rynku momentálne evidujeme 130 recenzií.

Apartmán Chvalšiny

8,3

Apartmán Chvalšiny

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Chvalšiny. Apartmán Chvalšiny offers self-catered accommodation with free WiFi and free private parking. The UNESCO Heritage Site Český Krumlov is set 11 km away. Ubytovanie Apartmán Chvalšiny sa nachádza v meste Chvalšiny (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Apartmán Chvalšiny má celkové hodnotenie 8,3. Pre Apartmán Apartmán Chvalšiny momentálne evidujeme 11 recenzií.

Ubytovanie v meste Chvalšiny

Mesto Chvalšiny sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Chvalšiny.