Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Čilipi

V meste Čilipi (Chorvátsko) máme celkom 53 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Čilipi

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Čilipi

Villa Sun

9,9

Villa Sun

Ubytovanie (Vila) Villa Sun. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Sun is located in Čilipi. Ubytovanie Villa Sun sa nachádza v meste Čilipi (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 235 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Oasis Cypress

9,8

Villa Oasis Cypress

Ubytovanie (Vila) Villa Oasis Cypress. Featuring a seasonal outdoor pool of 45 m2, Villa Oasis Cypress is a Detached holiday home located in Čilipi. Ubytovanie Villa Oasis Cypress sa nachádza v meste Čilipi (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 132 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Milenka

9,8

Apartment Milenka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Milenka. Set in Čilipi in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Milenka has a balcony and sea views. Ubytovanie Apartment Milenka sa nachádza v meste Čilipi (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Luic

9,8

Villa Luic

Ubytovanie (Vila) Villa Luic. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Luic is set in Čilipi. The air-conditioned accommodation is 22. Ubytovanie Villa Luic sa nachádza v meste Čilipi (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 199 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Guardian

9,8

Villa Guardian

Ubytovanie (Vila) Villa Guardian. Featuring garden views, Villa Guardian provides accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a fitness centre and a shared lounge, around 750... Ubytovanie Villa Guardian sa nachádza v meste Čilipi (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 160 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Aquarius

9,7

Villa Aquarius

Ubytovanie (Vila) Villa Aquarius. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Aquarius is located in Čilipi. Ubytovanie Villa Aquarius sa nachádza v meste Čilipi (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 214 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Grand Pinea

9,6

Apartments Grand Pinea

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Grand Pinea. Svetlý klimatizovaný apartmán Grand Pinea vám ponúka vonkajší bazén s ležadlami a slnečníkmi a Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartments Grand Pinea sa nachádza v meste Čilipi (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Novak

9,6

Villa Novak

Ubytovanie (Apartmán) Villa Novak. Featuring a garden, an outdoor pool and garden views, Villa Novak is located in Čilipi. Ubytovanie Villa Novak sa nachádza v meste Čilipi (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 163 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Luce Konavoka

9,5

Villa Luce Konavoka

Ubytovanie (Vila) Villa Luce Konavoka. Villa Luce Konavoka is situated in Čilipi and offers a seasonal outdoor swimming pool, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Villa Luce Konavoka sa nachádza v meste Čilipi (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Village Apartment Skurić

9,5

Village Apartment Skurić

Ubytovanie (Apartmán) Village Apartment Skurić. Situated in Čilipi, Village Apartment Skurić features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Village Apartment Skurić sa nachádza v meste Čilipi (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Airport Dubrovnik

9,5

Studio Airport Dubrovnik

Ubytovanie (Apartmán) Studio Airport Dubrovnik. Studio Airport Dubrovnik is located in Čilipi and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Studio Airport Dubrovnik sa nachádza v meste Čilipi (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment A&T Countryside

9,5

Apartment A&T Countryside

Ubytovanie (Apartmán) Apartment A&T Countryside. Apartment A&T Countryside is situated in Čilipi and offers a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Apartment A&T Countryside sa nachádza v meste Čilipi (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Country House Bakicevo

9,5

Country House Bakicevo

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Country House Bakicevo. Surrounded by greenery, vineyards and cypress trees, Country House Bakicevo enjoys a quiet location 650 metres from the centre of Čilipi. Ubytovanie Country House Bakicevo sa nachádza v meste Čilipi (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zora

9,5

Apartment Zora

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zora. Apartment Zora is located in Čilipi and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Apartment Zora sa nachádza v meste Čilipi (Chorvátsko - Dubrovník).

Olive Garden Apartments

9,3

Olive Garden Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Olive Garden Apartments. Boasting an outdoor pool and a fitness room, Olive Garden Apartments offers accommodation set in Čilipi, 30 km from Herceg-Novi. Ubytovanie Olive Garden Apartments sa nachádza v meste Čilipi (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Matanovi Dvori

9,2

Villa Matanovi Dvori

Ubytovanie (Vily) Villa Matanovi Dvori. Set 2.8 km from Pasjaca Beach, Villa Matanovi Dvori in Čilipi offers accommodation, a garden with a barbecue and an outdoor swimming pool. Ubytovanie Villa Matanovi Dvori sa nachádza v meste Čilipi (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 400 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Bellezza

9,1

Villa Bellezza

Ubytovanie (Vila) Villa Bellezza. Located in Čilipi, Villa Bellezza features a garden with a seasonal outdoor pool. Free WiFi access is provided in villa. Other facilities include a hot... Ubytovanie Villa Bellezza sa nachádza v meste Čilipi (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 250 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sebastian

8,9

Apartment Sebastian

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sebastian. Situated in Čilipi in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Sebastian features a garden. Ubytovanie Apartment Sebastian sa nachádza v meste Čilipi (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 193 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Dubrovnik Airport

8,9

Apartments Dubrovnik Airport

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dubrovnik Airport. Situated in Čilipi, 26.8 km from Herceg-Novi, Apartments Dubrovnik Airport features a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartments Dubrovnik Airport sa nachádza v meste Čilipi (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Godimento

8,5

Guest House Godimento

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Guest House Godimento. Located in Čilipi, 27 km from Herceg-Novi, Guest House Godimento provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Guest House Godimento sa nachádza v meste Čilipi (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Konavle

8,4

Hotel Konavle

Ubytovanie (Hotel) Hotel Konavle. Hotel Konavle offers accommodation in Čilipi, 2.3 km from Dubrovnik Airport. The hotel has an outdoor pool, and guests can enjoy a meal at the restaurant. Ubytovanie Hotel Konavle sa nachádza v meste Čilipi (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Maslina

8,3

Apartments Villa Maslina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Maslina. Situated in Čilipi in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartments Villa Maslina features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments Villa Maslina sa nachádza v meste Čilipi (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Franusic

7,2

Apartment Franusic

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Franusic. Situated in Čilipi, this air-conditioned apartment features free WiFi and a terrace. The property boasts views of the garden is 23 km from Dubrovnik. Ubytovanie Apartment Franusic sa nachádza v meste Čilipi (Chorvátsko - Dubrovník).

Villa Skylight

6,8

Villa Skylight

Ubytovanie (Vila) Villa Skylight. Located in Čilipi, within 2.7 km of Žal Beach and 3 km of Sustjepan Beach, Villa Skylight offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a seasonal... Ubytovanie Villa Skylight sa nachádza v meste Čilipi (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Mocici, Dubrovnik - 12856

Apartments with a parking space Mocici, Dubrovnik - 12856

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Mocici, Dubrovnik - 12856. Situated in Čilipi, Apartments with a parking space Mocici, Dubrovnik - 12856 offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartments with a parking space Mocici, Dubrovnik - 12856 sa nachádza v meste Čilipi (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Antonija

Villa Antonija

Ubytovanie (Vila) Villa Antonija. Featuring an outdoor pool and mountain views, Villa Antonija is located in Čilipi. Ubytovanie Villa Antonija sa nachádza v meste Čilipi (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 264 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxurious Holiday Home in Mocici Croatia with Private Pool

Luxurious Holiday Home in Mocici Croatia with Private Pool

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Luxurious Holiday Home in Mocici Croatia with Private Pool. Situated in Čilipi, Luxurious Holiday Home in Mocici Croatia with Private Pool features a private pool and free WiFi. Ubytovanie Luxurious Holiday Home in Mocici Croatia with Private Pool sa nachádza v meste Čilipi (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 399 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sleep, Park & Fly Cottage

Sleep, Park & Fly Cottage

Ubytovanie (Apartmán) Sleep, Park & Fly Cottage. Set in Čilipi in the Dubrovnik-Neretva County region, Sleep, Park & Fly DBV Airport Family Inn has a garden. Ubytovanie Sleep, Park & Fly Cottage sa nachádza v meste Čilipi (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Tereza

Villa Tereza

Ubytovanie (Vila) Villa Tereza. Featuring a garden, an outdoor pool and garden views, Villa Tereza is set in Čilipi. Ubytovanie Villa Tereza sa nachádza v meste Čilipi (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 220 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Čilipi

Mesto Čilipi sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 53 hotelov a ubytovanie v meste Čilipi.