Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Čimelice

V meste Čimelice (Česká republika) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Čimelice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Čimelice

Ubytování U Šimonů

9,4

Ubytování U Šimonů

Ubytovanie (Penzión) Ubytování U Šimonů. Ubytování U Šimonů features a garden, BBQ facilities and terrace in Čimelice. Ubytovanie Ubytování U Šimonů sa nachádza v meste Čimelice (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 14 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Na Knizeci

8,7

Penzion Na Knizeci

Ubytovanie (Penzión) Penzion Na Knizeci. Guests can grab a bite to eat in the restaurant or a drink at the bar and free WiFi is available. Ubytovanie Penzion Na Knizeci sa nachádza v meste Čimelice (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Na Knizeci má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzion Na Knizeci momentálne evidujeme 35 recenzií.

Schwarzenberský panský dvůr

8,7

Schwarzenberský panský dvůr

Ubytovanie (Penzión) Schwarzenberský panský dvůr. Located in Čimelice, Schwarzenberský panský dvůr features a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Schwarzenberský panský dvůr sa nachádza v meste Čimelice (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Čimelice

Mesto Čimelice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Čimelice.