Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Číměř

V meste Číměř (Česká republika) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Číměř

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Číměř

Penzion Na Hostici

9

Penzion Na Hostici

Ubytovanie (Hostinec) Penzion Na Hostici. Situated in Číměř, Penzion Na Hostici has a garden, bar, shared lounge, and free WiFi. Ubytovanie Penzion Na Hostici sa nachádza v meste Číměř (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Na Hostici má celkové hodnotenie 9. Pre Hostinec Penzion Na Hostici momentálne evidujeme 38 recenzií.

Wellness Penzion Life

8,4

Wellness Penzion Life

Ubytovanie (Hotel) Wellness Penzion Life. Penzión Wellness Life sa nachádza v meste Čímeř na Južnej Morave. Ubytovanie Wellness Penzion Life sa nachádza v meste Číměř (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Wellness Penzion Life má celkové hodnotenie 8,4. Pre Hotel Wellness Penzion Life momentálne evidujeme 97 recenzií.

Ubytování u kostela, SEDLO

Ubytování u kostela, SEDLO

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ubytování u kostela, SEDLO. Set in Číměř in the South Bohemia region, Ubytování u kostela, SEDLO has a patio and lake views. Ubytovanie Ubytování u kostela, SEDLO sa nachádza v meste Číměř (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 230 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Statek Číměř

Statek Číměř

Ubytovanie (Privát) Statek Číměř. Set in Číměř, Statek Číměř offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV, as well as a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytovanie Statek Číměř sa nachádza v meste Číměř (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Privát Statek Číměř nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Číměř

Mesto Číměř sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Číměř.